Piotr Kulawiński

Redan rozwija sprzedaż przez Internet

Redan, właściciel marek odzieżowych Top Secret i Troll, rozwija działalność sklepu internetowego www.sklep.topsecret.pl. W okresie przedświątecznym dzięki wprowadzeniu specjalnych udogodnień istotnie wzrasta sprzedaż i zainteresowanie sklepem on-line. Poza bieżącą kolekcją poszczególnych brandów odwiedzający znajdą na stronie świąteczne i sylwestrowe stylizacje.

Czytaj dalej »Redan rozwija sprzedaż przez Internet

Dobre wyniki Redan po I półroczu 2010 r.

W I półroczu 2010 r. nastąpiła istotna poprawa wyników Grupy Kapitałowej Redan. W tym okresie Grupa wypracowała 0,3 mln zł całkowitego zysku wobec 17,1 mln zł straty w roku ubiegłym. Jest to rezultatem wzrostu przychodów ze sprzedaży do 142,2 mln zł, przy jednoczesnym zwiększeniu marży handlowej o 8% i zmniejszenia kosztów także o 8%. Wobec takich wyników Zarząd potwierdził opublikowane prognozy na rok 2010.

Czytaj dalej »Dobre wyniki Redan po I półroczu 2010 r.

I kwartał Grupy Redan powyżej oczekiwań

Grupa Redan podała wyniki finansowe za I kwartał 2010 r. Wartość wypracowanej sprzedaży wyniosła 67,4 mln zł, a wolumen marży handlowej 28,3 mln zł. Dynamicznie rozwijała się sieć dyskontowa Textilmarket. Wyraźnie poprawiły się osiągane przez Redan wyniki w sektorze modowym. Znaczący wzrost sprzedaży, a przede wszystkim zysków odnotowany został również w działalność zagranicznej Grupy.

Czytaj dalej »I kwartał Grupy Redan powyżej oczekiwań