Piotr Krupa

Pomysły na świąteczne kampanie email marketingowe – poradnik ekspertów GetResponse

Wiedza, pomysły, gotowe do użycia grafiki i życzenia świąteczne dla dwunastu najpopularniejszych branż – to wszystko można znaleźć w darmowym poradniku “17 pomysłów na świąteczne kampanie email marketingowe” przygotowanym przez ekspertów email marketingu z GetResponse.Czytaj dalej »Pomysły na świąteczne kampanie email marketingowe – poradnik ekspertów GetResponse

Coraz lepiej spłacamy długi

Prawie o 70% wzrosła liczba danych pozytywnych o rzetelnie regulowanych zobowiązaniach, które zostały wpisane do Rejestru Dłużników ERIF Biura Informacji Gospodarczej S.A. na przestrzeni ostatniego kwartału (od 1. kwietnia 2012 r. do 31. czerwca 2012r.). W tym czasie cała baza Rejestru wzrosła o 6 procent. Tak wynika z najnowszej weryfikacji bazy danych przeprowadzonej przez niezależnego biegłego rewidenta KPMG Audyt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Czytaj dalej »Coraz lepiej spłacamy długi

„Polscy Czempioni” podbijają zagraniczne rynki

KRUK S.A. – największa polska firma zarządzająca wierzytelnościami dołączyła do pierwszego w naszym kraju programu „Polski Czempion”. Ten unikatowy na polskim rynku program jest inicjatywą Prezydenta Wrocławia oraz Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej. Ma on wspierać lokalne przedsiębiorstwa za granicą i pomoc w im ekspansji międzynarodowej. Warunkiem zostania „Polskim Czempionem” jest centrala zlokalizowana w aglomeracji wrocławskiej i działalność w przynajmniej dwóch krajach regionu.

Czytaj dalej »„Polscy Czempioni” podbijają zagraniczne rynki

Zagraniczni inwestorzy zainteresowani ofertą KRUKa

Po publikacji prospektu emisyjnego spółka KRUK rozpoczęła spotkania z inwestorami instytucjonalnymi. W ramach road show od 7 do 18 kwietnia 2011 r. zaplanowane są spotkania z krajowymi oraz zagranicznymi funduszami inwestycyjnymi z krajów Unii Europejskiej. Zgodnie z warunkami publicznej oferty akcji spółki KRUK, oferta publiczna nie będzie prowadzona na terytorium Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Czytaj dalej »Zagraniczni inwestorzy zainteresowani ofertą KRUKa

Jak dogadać się z windykatorem?

Tysiące osób spłacając swój dług w ratach wychodzą na prostą! To jeden z efektów dotychczasowych kampanii telewizyjnych prowadzonych przez Grupę KRUK, największą polska firmę windykacyjną. W najbliższych tygodniach spoty KRUKa ponownie pojawią się w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych. Po raz kolejny firma poinstruuje Polaków, jak poradzić sobie z problemem zaległości, ale także jakie są konsekwencje niespłacania długów.

Czytaj dalej »Jak dogadać się z windykatorem?