Piotr Dąbrowski

Gwiazdki już niestraszne

Przyzwyczailiśmy się, że pożyczki gotówkowe to taki „kot w worku”: faktyczny koszt kredytu czasami ma się nijak do zapowiedzi z reklam. Jednocześnie przyjęło się, że lektura „gwiazdek” i „drobnych druczków” to zadanie dla ekspertów. Nic bardziej błędnego! Podpowiadamy, jak oceniać i porównywać kredyty, by wybrać ten najtańszy.

Czytaj więcej »Gwiazdki już niestraszne

Na igrzyska? Specjalna karta kredytowa!

Z okazji zimowych igrzysk olimpijskich w Vancouver BNP Paribas Fortis przygotował okolicznościową kartę kredytową. Jest to pierwsza tego typu karta wydana pod nową marką. – Miłośnicy sportów zimowych mogą otrzymać specjalną kartę, wydaną w limitowanym nakładzie, która nawiązuje do jednego z najważniejszych wydarzeń sportowych w tym roku – mówi Piotr Dąbrowski, dyrektor Departamentu Rozwoju Oferty dla Klientów Indywidualnych w BNP Paribas Fortis. Czytaj więcej »Na igrzyska? Specjalna karta kredytowa!

Ubezpieczenie medyczne AXA MED dla klientów BNP Paribas Fortis

Posiadaczom lub współposiadaczom konta osobistego, bank oferuje dostęp do prywatnej opieki medycznej w całej Polsce. Nowe ubezpieczenie obejmuje nielimitowane wizyty u lekarzy pierwszego kontaktu i specjalistów (bez skierowania), podstawowe i specjalistyczne testy diagnostyczne, a przede wszystkim łatwy dostęp do 1000 placówek medycznych w Polsce, nie tylko w dużych miastach. Czytaj więcej »Ubezpieczenie medyczne AXA MED dla klientów BNP Paribas Fortis