Archiwa tagu: Piccolo

Piccolo Party Strawberry – duża porcja bąbelków na 18. urodziny marki

Marka Piccolo, od lat towarzysząca radosnej zabawie podczas najważniejszych chwil w życiu dzieci i ich rodziców, teraz sama zaprasza do wyjątkowego świętowania swojego jubileuszu! Z okazji niezwykłych, bo osiemnastych urodzin proponuje najmłodszym Piccolo Party Strawberry 1,5L – napój o podwójnej pojemności w uwielbianym przez małych imprezowiczów truskawkowym smaku i wyróżniającej się zimowej odsłonie graficznej.

Wspólne chwile z Piccolo w nowej kampanii telewizyjnej

2-go maja ruszyła nowa kampania telewizyjna Piccolo. W ramach zaplanowanych działań przez cały okres maja aż do Dnia Dziecka br. marka Piccolo będzie towarzyszyć serialowi „Na Wspólnej”, emitowanemu przez stację TVN. Jest to kontynuacja szerszej strategii marketingowej, która ma na celu budowanie wizerunku Piccolo jako marki obecnej podczas świętowania najważniejszych chwil w życiu dziecka.

Czekoladowa impreza marzeń z Piccolo

Piccolo spełniło marzenie Gabrysi o wizycie w krainie czekoladowych słodkości! W sobotę 29.01.2011 r. dziewczynka i jej przyjaciele spędzili niezapomniane chwile w magicznej Fabryce Czekolady. Pomysł 12-letniej dziewczynki zwyciężył bowiem w konkursie na „Wymarzoną imprezę z Piccolo”.

Piccolo spełnia dziecięce marzenia

Wycieczka dla całej rodziny do Disneylandu pod Paryżem, a co tydzień realizacja dziecięcego marzenia – oto nagrody, które można wygrać w świąteczno-karnawałowej promocji konsumenckiej „Piccolo spełnia marzenia”. Promocja rozpoczyna się 29 listopada br. i potrwa przez 8 tygodni – aż do 23 stycznia 2011.

Piccolo świętuje pierwsze urodziny Egurrola Dance Kids

Pod znakiem tanecznego szaleństwa z okazji pierwszego jubileuszu szkoły Egurrola Dance Kids upłynął miniony weekend w warszawskim centrum handlowym Blue City. W wyśmienitej, radosnej zabawie wzięły udział tłumy miłośników tańca oraz bohaterowie programów „You Can Dance” i „Tańca z Gwiazdami”, a tortem częstował sam mistrz – Agustin Egurrola.

Wirtualny świat Piccolo

Marka Piccolo – ekspert od aktywnej, radosnej zabawy – odświeżyła swój serwis internetowy www.piccolo.pl, tworząc innowacyjną platformę promującą wspólne spędzanie czasu z najmłodszymi w wirtualnej przestrzeni. Serwis został przygotowany w taki sposób, aby umożliwić rodzicom bezpieczne wprowadzenie dzieci w świat Internetu, m.in. poprzez uczestnictwo w serwisach społecznościowych. Nowa odsłona strony ruszyła 1 września br.

Nowa strona Piccolo

Firma Ambra zmienia pozycjonowanie marki Piccolo – lidera segmentu musujących napojów bezalkoholowych dla dzieci. Dotychczas z Piccolo świętowano urodziny i Sylwestra. Teraz marka proponuje celebrowanie również innych uroczystości rodzinnych, zapraszając przy tym rodziców do wspólnego świętowania ze swoimi pociechami.