Archiwa tagu: Philips

Deezer rozszerza ofertę na Smart TV

Deezer wprowadza kolejną innowację dla swoich użytkowników! Już wkrótce posiadacze nowoczesnych telewizorów marki Philips i Panasonic, będą mogli cieszyć się dostępem do ponad 25 milionów utworów muzycznych oferowanych przez serwis streamingowy. W ten sposób Deezer rozszerza ofertę na smart TV, która do tej pory była dostępna dla posiadaczy telewizorów marki LG, Samsung i Toschiba.

Philips Index 2010. Jakość życia Polaków

Wyniki badania ,,Philips Index 2010. Jakość życia Polaków’’ przeprowadzonego przez TNS OBOP na zlecenie firmy Philips pokazują, że aż 96% Polaków jest zadowolonych ze swojej sytuacji rodzinnej. Co ciekawe, nie tylko akceptujemy tradycyjny model rodziny, lecz uważamy również, że dobre relacje z najbliższymi wpływają pozytywnie na nasze zdrowie i ogólne samopoczucie.

Koniec roku finansowego w T-Systems

Systematyczna poprawa efektywności zaowocowała wzrostem marży T-Systems. Chociaż wynikające z ogólnej kondycji ekonomicznej zamrożenie inwestycji przez klientów spowodowało spadek przychodów, realizowana z sukcesem polityka kosztowa umożliwiła wzrost skorygowanych zysków. Dodatkowo w czwartym kwartale zanotowano satysfakcjonujący trend zwyżkowy wartości nowych zamówień, które wzrosły o 15.3 procent w stosunku do analogicznego okresu w roku ubiegłym, osiągając kwotę… Czytaj dalej »