Przejdź do treści

PGS Software

PGS Software S.A. zwiększa sprzedaż w Skandynawii

PGS Software S.A. – dostawca zaawansowanych technologicznie rozwiązań outsourcingowych IT – w ciągu ostatnich 12 miesięcy wypracował ponad 1,8 mln zł przychodów ze sprzedaży usług na rzecz szwedzkiej spółki EuroFlorist AB i norweskiej spółki Concego Ltd. W ostatnich 12 miesiącach PGS Software S.A. obsługiwała 14 spółek na terenie Skandynawii w porównaniu do 6 spółek w roku 2009.

Czytaj dalej »PGS Software S.A. zwiększa sprzedaż w Skandynawii

PGS Software S.A. planuje przejęcie TestBenefit

PGS Software S.A. – dostawca zaawansowanych technologicznie rozwiązań outsourcingowych IT – podpisał list intencyjny w sprawie nabycia udziałów w zorganizowanej działalności gospodarczej TestBenefit. Planowane nabycie udziałów związane jest z realizacją strategii ekspansji PGS Software S.A. na rynku polskim. Ostateczne zakończenie negocjacji nastąpi do 31 marca 2011.

Czytaj dalej »PGS Software S.A. planuje przejęcie TestBenefit

PGS Software S.A.: rekordowa sprzedaż w IV kwartale 2010 r. Przychody przekroczyły 2 690 tys. zł

Ostatni kwartał minionego 2010 roku był dla PGS Software S.A. – dostawcy zaawansowanych technologicznie rozwiązań outsourcingowych IT najlepszy w historii pod względem wysokości sprzedaży. Przychody przekroczyły 2 690 tys. zł i były o 48% wyższe w stosunku do tego samego okresu 2009 roku. Jednocześnie przychody ze sprzedaży wzrosły o 12% w porównaniu z III kw. 2010 roku, co wskazuje na istotną poprawę sytuacji w branży IT oraz dobre perspektywy PGS na 2011 rok.

Czytaj dalej »PGS Software S.A.: rekordowa sprzedaż w IV kwartale 2010 r. Przychody przekroczyły 2 690 tys. zł