Archiwa tagu: PGF

Wzrost w każdym segmencie działalności

I półrocze 2010 r. było najlepszym półroczem w 20 – letniej historii Polskiej Grupy Farmaceutycznej. Grupa zakończyła je zyskiem netto w wysokości 33 mln zł i przychodami wynoszącymi 2 mld 803 mln zł. Firma kontynuowała rozwój w każdym segmencie prowadzonej działalności, tj. w hurcie do aptek i szpitali, detalu oraz obszarze usług dla producentów.

PGF pracodawcą godnym zaufania

20 października br. Polska Grupa Farmaceutyczna otrzymała wyróżnienie w I edycji rankingu „Pracodawca Godny Zaufania” w kategorii „Dystrybucja leków”. Uroczystość wręczenia dyplomów odbyła się dziś o godz. 11.00 w Warszawie, w Krajowej Izbie Gospodarczej przy ul. Trębackiej 4

Polska Grupa Farmaceutyczna konsoliduje dane finansowe dzieki oprogramowaniu Oracle Hyperion

Najważniejsze fakty: Oracle Polska informuje, że w firmie Polska Grupa Farmaceutyczna SA (PGF) zakończył się drugi etap wdrożenia pakietu Oracle Hyperion Financial Management. Wdrożenie dotyczące implementacji automatycznych modeli konsolidacyjnych prowadzili konsultanci firmy SmartCon Sp. z o.o., certyfikowanego partnera Oracle Polska.

Aż 40 nowych miejsc pracy – rusza kolejna edycja Programu Kariera!

Z początkiem kwietnia 2009 po raz kolejny ruszył konkurs – Program Kariera – praktyki dla najlepszych!, organizowany przez Polską Radę Biznesu. To jedna z największych tego typu akcji w Polsce, której dodatkową zaletą jest możliwość uczestniczenia w warsztatach interaktywnych, z udziałem największych nazwisk polskiego biznesu. Na zwycięzców czeka do czterdziestu płatnych, 2-3 miesięcznych staży. Konkurs… Czytaj dalej »