Przejdź do treści

PGE

Energetyczni liderzy

Śmiało można zaryzykować twierdzenie, że dobry wizerunek firm energetycznych przekłada się na poczucie pewności i bezpieczeństwa ich klientów, a więc w praktyce każdego z nas. „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów” zbadał, jakie są efekty działań promocyjnych spółek tego sektora. Zdecydowanie najszerzej ze swoim przekazem do odbiorców docierała PGE, natomiast najkorzystniej w mediach wypadał Vattenfall.

Czytaj dalej »Energetyczni liderzy

„Świadomie o atomie” z PGE

PGE Polska Grupa Energetyczna, inwestor pierwszej w Polsce elektrowni jądrowej, uruchamia program edukacyjno-informacyjny „Świadomie o atomie”. Jego celem jest zachęcenie do poszukiwania informacji o energii jądrowej i jednocześnie dostarczanie wiedzy umożliwiającej każdemu wyrobienie sobie własnego zdania na ten temat.

Czytaj dalej »„Świadomie o atomie” z PGE

Grupa Citi Handlowy współautorem sukcesu sprzedaży 10 % PGE

Citi Handlowy był jednym z koordynatorów sprzedaży oraz prowadzących księgę popytu przy realizacji sprzedaży 10 procent akcji Polskiej Grupy Energetycznej dla Ministerstwa Skarbu Państwa, która miała miejsce 8 października 2010. W ten sposób potwierdził swoją silną pozycję na polu bankowości inwestycyjnej, która jest dla jednym z priorytetowych obszarów dla grupy Banku Handlowego.

Czytaj dalej »Grupa Citi Handlowy współautorem sukcesu sprzedaży 10 % PGE

Nowy projekt o powierzchni 84 000 metrów kwadratowych, realizowany we współpracy z Portland General Electric

ProLogis (NYSE: PLD), wiodący globalny dostawca obiektów dystrybucyjnych, poinformował dzisiaj o rozpoczęciu w Portland drugiego projektu wykorzystania energii słonecznej o mocy 2,4 megawata. W chwili ukończenia projekt będzie największym systemem instalacji słonecznych na północno-zachodnim wybrzeżu USA.Czytaj dalej »Nowy projekt o powierzchni 84 000 metrów kwadratowych, realizowany we współpracy z Portland General Electric