PGE Obrót

1 PGE Obrót

BOK widziany z boku

Pewna Klientka, nauczyciel akademicki, wjechała kiedyś do biura na rowerze. Innym razem „światowej sławy tenor” rodem z Rzeszowa przyszedł pośpiewać sobie tutaj „Chałupy, welcome to”… To sporadyczne przypadki, które wywołują uśmiech. Na co dzień pracownicy Biur Obsługi Klienta PGE Obrót S.A. stykają się jednak z dziesiątkami klientów, którzy mają dziesiątki ważnych pytań. I na każde z tych pytań muszą profesjonalnie odpowiedzieć.

Czytaj więcej »BOK widziany z boku

Ceny energii bez zmian. PGE Obrót S.A. nie zmienia ceny energii elektrycznej

Na wniosek PGE Obrót S.A  o przedłużenie okresu obowiązywania zatwierdzonej taryfy cen energii elektrycznej, w dniu 20 grudnia 2012 roku Prezes Urzędu Regulacji Energetyki wydał decyzję w zakresie ustalonego okresu obowiązywania aktualnej taryfy wydłużając ten okres do 30 czerwca 2013 roku.

Czytaj więcej »Ceny energii bez zmian. PGE Obrót S.A. nie zmienia ceny energii elektrycznej

Jak zaoszczędzić, czyli o wyjątkowej ofercie sezonowej PGE Obrót S.A.

Obniżenie kosztów za energię elektryczną bez dokonywania zbędnych formalności. Gwarancja stałej ceny za prąd nawet do końca 2014 r. To udogodnienia, które PGE Obrót S.A. proponuje obecnym i nowym klientom, którzy skorzystają z „Letniej oferty sezonowej”. Zaoszczędzić na rachunkach mogą zarówno firmy, jak i gospodarstwa domowe. Oferta aktualna jest do 30 września br.

Czytaj więcej »Jak zaoszczędzić, czyli o wyjątkowej ofercie sezonowej PGE Obrót S.A.

W sklepie prąd bez prowizji

Klienci spółki PGE Obrót SA Oddział I w Łodzi korzystający do tej pory z kas zakładu energetycznego nie są już skazani na marnowanie czasu w tasiemcowych kolejkach i płacenie prowizji. Wystarczy, że zabiorą ze sobą rachunek na codzienne zakupy. Od 1 marca do końca maja 2011 we wszystkich sklepach oznaczonych pomarańczowym logo VIA – Moje Rachunki faktury za prąd uregulujemy bezpiecznie i bez żadnych dodatkowych opłat.

Czytaj więcej »W sklepie prąd bez prowizji