Personal PR

#InGdansk – nowa kampania social media dla Gdańska

Ruszyła nowa kampania Gdańska w mediach społecznościowych, skierowana do zagranicznych turystów. W działaniach zostaną wykorzystane kanały społecznościowe najlepiej dopasowane do zainteresowań i stopnia wykorzystania nowych technologii przez osoby z grupy docelowej – Twitter, Foursquare, Facebook, a także Google+. Kampania opierać się będzie na promowaniu hashtagu #InGdansk, a działania będą prowadzone w języku angielskim. Koncepcję przygotowała agencja Personal PR.

Czytaj dalej »#InGdansk – nowa kampania social media dla Gdańska

Niestandardowe kampanie w Trójmieście – Akademia Social Media

Natalia Hatalska, autorka bloga hatalska.com, będzie gościem szóstego szkolenia organizowanego w ramach cyklu Akademia Social Media. Prelegentka przedstawi uczestnikom przykłady ciekawych niestandardowych kampanii promocyjnych, w których wykorzystano media społecznościowe. Spotkanie odbędzie się 5 grudnia br., w Centrum Coworkingowo-Konferencyjnym AntWork w Gdańsku. Informacje na temat szkoleń oraz zapisy dostępne są na stronie AkademiaSocialMedia.pl. Organizatorem cyklu jest agencja Personal PR.

Czytaj dalej »Niestandardowe kampanie w Trójmieście – Akademia Social Media

Agencja Personal PR przygotuje strategię marketingową dla klastra branż kreatywnych Metropolii Gdańskiej w ramach projektu Creative Cities

Oferta agencji Personal PR uzyskała największą liczbę punktów w procesie porównywania ofert na przygotowanie strategii marketingowej dla integracji przedstawicieli branż kreatywnych oraz zainicjowania na terenie Metropolii Gdańskiej działalności klastra branż kreatywnych w ramach projektu Creative Cities.

Czytaj dalej »Agencja Personal PR przygotuje strategię marketingową dla klastra branż kreatywnych Metropolii Gdańskiej w ramach projektu Creative Cities

Rusza Akademia Social Media

13 czerwca br. w Trójmieście odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu ośmiu szkoleń Akademii Social Media. Projekt – organizowany przez agencję Personal PR – jest skierowany do osób, które chcą samodzielnie prowadzić działania w mediach społecznościowych dla swoich firm i marek. Cykl szkoleń obejmie zarówno podstawy zagadnień związanych z mediami społecznościowymi, jak też tematy przeznaczone dla osób bardziej zaznajomionych z działaniami marek w społecznościach. Informacje na temat szkoleń oraz zapisy dostępne są na stronie AkademiaSocialMedia.pl.

Czytaj dalej »Rusza Akademia Social Media

Agencja Personal PR dołączyła do Pomorskiego Klastra ICT/ETI

Trójmiejska agencja Personal PR została włączona do Pomorskiego Klastra ICT/ETI i znalazła się w gronie ponad 80 już firm oraz 10 podmiotów, które zrzeszone deklarują wzajemne wsparcie biznesowe przedsiębiorstw branży ICT. Obecność w Klastrze  stwarza szczególnie korzystne warunki rozwoju w regionie poprzez dostarczanie wiedzy, wspieranie innowacyjności, stymulowanie współpracy firm i instytucji oraz realizowanie wspólnych celów uczestników Klastra.

Czytaj dalej »Agencja Personal PR dołączyła do Pomorskiego Klastra ICT/ETI

Personal PR partnerem Global Startup Challenge 2010

Agencja Personal PR specjalizująca się w kompleksowych działaniach komunikacyjnych marek i firm z wykorzystaniem nowych mediów, została partnerem programu Global Startup Challenge 2010. Projekt skierowany jest do twórców przedsięwzięć internetowych o najwyższym potencjale, rokujących odniesienie sukcesu w skali globalnej. To pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce.Czytaj dalej »Personal PR partnerem Global Startup Challenge 2010