Archiwa tagu: Personal PR

Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości wybrała Personal PR

Agencja Personal PR rozpoczęła współpracę z Gdańską Fundacją Przedsiębiorczości przy organizacji cyklicznych spotkań networkingowych odbywających się w ramach międzynarodowego projektu Creative Cities. W zakresie zadań agencji są również działania media relations przeprowadzane dla tych wydarzeń.

Niestandardowe kampanie w Trójmieście – Akademia Social Media

Natalia Hatalska, autorka bloga hatalska.com, będzie gościem szóstego szkolenia organizowanego w ramach cyklu Akademia Social Media. Prelegentka przedstawi uczestnikom przykłady ciekawych niestandardowych kampanii promocyjnych, w których wykorzystano media społecznościowe. Spotkanie odbędzie się 5 grudnia br., w Centrum Coworkingowo-Konferencyjnym AntWork w Gdańsku. Informacje na temat szkoleń oraz zapisy dostępne są na stronie AkademiaSocialMedia.pl. Organizatorem cyklu jest agencja Personal PR.

Agencja Personal PR przygotuje strategię marketingową dla klastra branż kreatywnych Metropolii Gdańskiej w ramach projektu Creative Cities

Oferta agencji Personal PR uzyskała największą liczbę punktów w procesie porównywania ofert na przygotowanie strategii marketingowej dla integracji przedstawicieli branż kreatywnych oraz zainicjowania na terenie Metropolii Gdańskiej działalności klastra branż kreatywnych w ramach projektu Creative Cities.

Personal PR partnerem Global Startup Challenge 2010

Agencja Personal PR specjalizująca się w kompleksowych działaniach komunikacyjnych marek i firm z wykorzystaniem nowych mediów, została partnerem programu Global Startup Challenge 2010. Projekt skierowany jest do twórców przedsięwzięć internetowych o najwyższym potencjale, rokujących odniesienie sukcesu w skali globalnej. To pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce.