Pentor Research International

Drutex Filarem Polskiej Gospodarki

DRUTEX S.A., jeden z największych producentów okien i drzwi w Europie ogłosił, że firma została laureatem rankingu Filary Polskiej Gospodarki, organizowanego przez dziennik Puls Biznesu oraz czołową agencję badawczą Pentor Research International. Ranking wyróżnia firmy, które są ważne w swoich regionach ze względu na skalę działania oraz znaczenie dla lokalnej społeczności. DRUTEX został wyróżniony  w plebiscycie z rejonu województwa pomorskiego.

Czytaj więcej »Drutex Filarem Polskiej Gospodarki

Bankier.pl S.A. wśród najlepszych Spółek Giełdowych 2008 Roku

Bankier.pl S.A. uzyskał tytuł drugiej najlepszej Giełdowej Spółki Roku 2008 w dziesiątej, jubileuszowej edycji rankingu Pulsu Biznesu, realizowanego przez Pentor Research International. Eksperci rynku kapitałowego przyznali Bankier.pl S.A. drugie miejsce w klasyfikacji ogólnej badania spółek giełdowych. Specjaliści docenili przede wszystkim perspektywy rozwoju spółki oraz wysoki poziom relacji z inwestorami w 2008 roku.
Czytaj więcej »Bankier.pl S.A. wśród najlepszych Spółek Giełdowych 2008 Roku

Ruszyła pierwsza edycja konkursu „z blogosfery do kariery”

Po tygodniach, czasami żmudnej, ale zawsze satysfakcjonującej, pracy z dumą ogłaszamy początek pierwszej edycji „z blogosfery do kariery”. Konkurs jest zarówno doskonałym sposobem na zdobycie stażu w renomowanych firmach, jak i na podzielenie się swoją wiedzą i pasją poprzez prowadzenia własnego bloga eksperckiego.Czytaj więcej »Ruszyła pierwsza edycja konkursu „z blogosfery do kariery”