Archiwa tagu: PayrollCenter

Jakie są, zdaniem polskich przedsiębiorców, najważniejsze kryteria, wpływające na decyzję o korzystaniu z rozwiązań w obszarze płac i kadr?

PayrollCenter Sp. z o.o. przeprowadziła wśród dużych i średnich polskich przedsiębiorstw badania dotyczące kryteriów, na podstawie których firmy podejmują decyzje o wprowadzeniu nowych rozwiązań w zakresie administracji płacowo-kadrowej. Jako najważniejszą cechę najczęściej wskazywano funkcjonalność wdrażanego rozwiązania (28 proc.) i bezpieczeństwo przetwarzania danych przy dostępie do aplikacji i bazy danych przez Internet (24 proc.).

Quinyx jedynym systemem HRM „On Demand” w pierwszej trójce rankingu najbardziej funkcjonalnych systemów HRM

Quinyx WorkForce uplasował się w pierwszej trójce najbardziej funkcjonalnych systemów HRM (Human Resources Management) w raporcie rosyjskiej firmy badawczej Tadviser. Quinyx WorkForce ma wszystkie z 29 modułów funkcjonalnych, uznanych za najważniejsze dla systemów HRM.

System zmianowy – łatwiej i taniej z QuinTime

Nowe rozwiązanie pod nazwą QuinTime to aplikacja internetowa do zarządzania pracownikami, dedykowana dla firm zatrudniających osoby w systemie zmianowym, przede wszystkim w sektorach usług gastronomicznych (restauracje, sieci fast-food) i sprzedaży detalicznej. Już dziś oferuje je firma PayrollCenter stanowiącą część Grupy UCMS EMEA – globalnej korporacji dostarczającej kompleksowe rozwiązania informatyczne oraz usługi outsourcingu w zakresie zarządzania… Czytaj dalej »