PayPass

MasterCard® PayPass™ na American Film Festival – zaoszczędź czas na najlepsze amerykańskie kino

Uczestnicy tegorocznej edycji wrocławskiego American Film Festival za wszystkie snacki, gadżety i napoje będą mogli płacić kartami zbliżeniowymi MasterCard® PayPass™ i Maestro® PayPass™. Technologia PayPass to jedyna forma płatności, która w festiwalowym zamieszaniu gwarantuje oszczędność czasu i bezpieczeństwo naszych pieniędzy. Nareszcie koniec z grzebaniem po kieszeniach i spóźnianiem się do kinowej sali!

Czytaj więcej »MasterCard® PayPass™ na American Film Festival – zaoszczędź czas na najlepsze amerykańskie kino

Słodka radość w Bomi – nowa promocja MasterCard PayPass

Od 1 września na klientów sieci Bomi czekają słodkie niespodzianki. Każdy, kto za zakupy przekraczające 50 zł zapłaci kartą zbliżeniową w technologii MasterCard PayPass lub Maestro PayPass, otrzyma ciastka Delicje. Promocja potrwa od 1 września do 31 października 2011 roku, a jej szczegóły są dostępne na paypass.pl i bomi.pl.

Czytaj więcej »Słodka radość w Bomi – nowa promocja MasterCard PayPass

250 zegarków MasterCard PayPass do wygrania w promocji MasterCard i eCard

Ruszyła wyjątkowa promocja organizowana przez MasterCard i eCard. Aby wziąć w niej udział wystarczy zapłacić w Internecie kartami MasterCard i Maestro w sklepach i serwisach, gdzie eCard dostarcza możliwość realizowania płatności kartą. Promocja trwa do 31 października 2011 roku lub do wyczerpania zapasów. Można wygrać 250 zegarków w technologii MasterCard PayPass.

Czytaj więcej »250 zegarków MasterCard PayPass do wygrania w promocji MasterCard i eCard

Karty zbliżeniowe MasterCard® PayPass™ w ofercie Citi Handlowy

Od 1 marca Citi Handlowy oferuje posiadaczom konta osobistego zbliżeniową kartę debetową MasterCard® PayPass™. Mikroprocesor, funkcjonalność płatności zbliżeniowych, bogaty Program Rabatowy oraz możliwość przełączenia karty debetowej do rachunku walutowego w euro czynią kartę debetową do konta osobistego w Citi Handlowy jednym z najbardziej innowacyjnych produktów tego typu na rynku. Czytaj więcej »Karty zbliżeniowe MasterCard® PayPass™ w ofercie Citi Handlowy

Minikarta Era PayPassTM – pierwsza karta kredytowa w formie naklejki

Minikarta Era PayPass – karta kredytowa w formie naklejki – jest już w sprzedaży. Można ją nakleić np. na telefon komórkowy i w ten innowacyjny sposób płacić za drobne zakupy. Jest to wspólny projekt Polskiej Telefonii Cyfrowej, Polbank EFG i MasterCard. Wprowadzeniu na rynek Minikarty dodatkowo towarzyszy loteria, w której każdy posiadacz karty może wygrać 500 zł.Czytaj więcej »Minikarta Era PayPassTM – pierwsza karta kredytowa w formie naklejki