PAYBACK

arvato Polska dla PAYBACK

arvato Polska, lider w dziedzinie kompleksowych rozwiązań outsourcingowych, podpisał umowę z Loyalty Partner Polska sp. z o.o., operatorem największego w Polsce Programu Bonusowego PAYBACK. Przedmiotem umowy jest kompleksowa realizacja logistyki oraz usług dodatkowych. Rozpoczęcie obsługi planowane jest na początek 2015 roku.Czytaj więcej »arvato Polska dla PAYBACK

Programy lojalnościowe czyli co mi dasz, jak mnie złapiesz?

Większość firm co 5 lat traci niemal 50 % klientów, a zdobycie nowych jest drogie i często niemożliwe. Tańszym sposobem jest zatrzymanie najlepszych klientów – nagrodzenie ich lojalności i budowanie więzi. W dobie kryzysu nieubłagane statystyki mobilizują firmy do nowych rozwiązań. Kluczem do sukcesu są programy lojalnościowe. Powszechnie stosowane w komunikacji B2C, a obecnie niezbędne narzędzie  również w segmencie B2B.

Czytaj więcej »Programy lojalnościowe czyli co mi dasz, jak mnie złapiesz?

PAYBACK przygotowuje się do pierwszego wygaszania punktów

Program PAYBACK rozpoczyna kampanię informacyjną „Stare punkty PAYBACK stracą ważność!”. Akcja rusza 23 sierpnia i jest związana z wygaszaniem punktów starszych niż 3 lata, nadal obecnych na kontach uczestników. Informacje o wygaszaniu punktów pojawią się w internecie oraz u wybranych partnerów Programu. W kampanii zostaną wykorzystane również wewnętrzne narzędzia PAYBACK stosowane w bezpośredniej komunikacji z uczestnikami. Całość wesprą działania media relations oraz na fanpage’u Programu na Facebooku.

Czytaj więcej »PAYBACK przygotowuje się do pierwszego wygaszania punktów

PAYBACK rozdaje Pajacyki w strojach reprezentacji Polski

Z okazji Euro Program Bonusowy PAYBACK zachęca uczestników do wsparcia Polskiej Akcji Humanitarnej. Każdy kto od 6 czerwca przekaże punkty PAYBACK na dożywianie dzieci może wziąć udział w konkursie i wygrać limitowanego Pajacyka w stroju reprezentacji Polski. Wybrane kukiełki będą opatrzone autografem Błaszczykowskiego, Lewandowskiego i Piszczyka. Konkurs odbędzie się na stronie oraz na fanpage Programu PAYBACK. Wesprze go akcja informacyjna z użyciem kanałów informacyjnych obu programów.

Czytaj więcej »PAYBACK rozdaje Pajacyki w strojach reprezentacji Polski