Paweł Regiec

„Bezpieczny Komputer” – bezpłatny ebook od Comarch i ESET

Kilka dni temu miała miejsce premiera poradnika „Bezpieczny Komputer – Jak zapewnić całkowitą ochronę danych w domu i firmie?”. Wspólne dzieło stworzone przez specjalistów Comarch oraz ESET zawiera szereg praktycznych wskazówek jak zabezpieczyć informacje gromadzone na firmowych i prywatnych komputerach.

Czytaj dalej »„Bezpieczny Komputer” – bezpłatny ebook od Comarch i ESET

Nagroda za Najlepszy Program Partnerski dla iBard24

19 października 2011 roku w Warszawie, miała miejsce gala organizowana przez wydawnictwo ITR, wydawcę magazynów „IT Reseller” oraz „Cyfrowa Polska”. Podczas wydarzenia wręczono nagrody za Najlepsze Programy Partnerskie, a wśród nagrodzonych znalazł się Program Partnerski iBard24, który został wyróżniony za wysoką jakość, bezpieczeństwo oraz innowacyjność rozwiązania.

Czytaj dalej »Nagroda za Najlepszy Program Partnerski dla iBard24

SaaS receptą na VAT

Zmiany w podatku VAT odczuje prędzej czy później każdy Polak, a w szczególności przedsiębiorca prowadzący biznes w naszym kraju. Zmiany nie ograniczają się tylko do uaktualnienia stron internetowych oraz papierowych cenników – aktualizować należy przede wszystkim oprogramowanie wykorzystywane w firmie. Skuteczną receptą kolejny raz okazuje się model SaaS (Software as a Service).

Czytaj dalej »SaaS receptą na VAT

Dodaj „e” do swojego biznesu – bezpłatna e-konferencja

W dniu 22 lipca 2010 r. od godziny 11:00 rozpocznie się webinarium dla przedsiębiorców poszukujących nowych kanałów sprzedaży, organizowane przez Comarch wraz z iComarch24 oraz specjalistami z zakresu e-commerce. Podczas internetowej konferencji Dodaj „e” do swojego biznesu – skuteczna sprzedaż przez sklep internetowy, eksperci odpowiedzą na pytania: jak zaistnieć w sieci oraz wykorzystać jej ogromny potencjał do zarabiania.Czytaj dalej »Dodaj „e” do swojego biznesu – bezpłatna e-konferencja