Paweł Nowacki

1 Paweł Nowacki

Serwisy Polskapresse z wideo Agencji TVN

PolskapresseGrupa Polskapresse podpisała umowę o współpracy z TVN Media Sp. z o.o., dzięki której będzie mogła korzystać z materiałów wideo zgromadzonych w serwisie agencyjnym x-news. Publikowane będą one w ponad 20 serwisach należących do wydawnictwa. Filmy wyświetlać się będą w playerze x-link wraz z reklamami sprzedawanymi przez TVN Media. Przychody będą dzielone pomiędzy partnerów.

Czytaj więcej »Serwisy Polskapresse z wideo Agencji TVN

Polskapresse uruchamia system serwisów społecznościowych – Dzielnicowo.pl

Polskapresse uruchomiła platformę do budowania lokalnych serwisów społecznościowych Dzielnicowo.pl. To pierwszy w Polsce system umożliwiający społecznościom samodzielne tworzenie serwisów i zapewniający dostęp do informacji. Matury2010.pl to pierwszy serwis tematyczny przygotowany przez Polskapresse na platformie Dzielnicowo.pl.
Polskapresse oferuje społecznościom nowy model tworzenia serwisów społecznościowych. Platforma Dzielnicowo.pl umożliwia internautom budowanie nawet niewielkich społeczności, gromadzących się wokół najbliższego otoczenia, dzielnicy, ulicy, czy też wspólnych pasji, np. klubu piłkarskiego. Czytaj więcej »Polskapresse uruchamia system serwisów społecznościowych – Dzielnicowo.pl