Archiwa tagu: Paweł Martyniuk

Zaawansowany system macierzowy Iomega dla przedsiębiorstw w ofercie iSource

Firma iSource poszerza ofertę o nowy produkt Iomega, producenta masowych systemów storage. Nowy system macierzowy Iomega® StorCenter™ ix12-300r z 12 dyskami z rodziny EMC Enterprise Storage Solutions do szaf rackowych, dedykowany jest dla rynku protokołów typu klient-serwer (m.in. SMB) oraz przedsiębiorstw z rozproszonymi oddziałami.

Twoje dane w każdym miejscu na świecie

iSource poszerza ofertę o rozwiązanie firmy iOmega, specjalizującej się w systemach pamięci masowych i ochrony danych – iOmega v.Clone. Nowy software umożliwia użytkownikom przechowywanie na przenośnych dyskach obrazu komputerów PC, które mogą być następnie uruchamiane na każdym innym komputerze.

Przesiadka z 13 na 27 cali

Firma Belkin przyzwyczaiła nas do produktów, które znacząco wpływające na walory użytkowe urządzeń, do których są dedykowane. Tym razem stworzyła coś z myślą o właścicielach urządzeń wyposażonych w gniazdo typu Mini DisplayPort – kabel Mini DisplayPort. O dostępność produktu na polskim rynku zadba iSource, dystrybutor firmy Apple i urządzeń komplementarnych.

iSource dla wymagających audiofilów

Firma iSource – wyłączny dystrybutor produktów Apple w Polsce – została dystrybutorem marki Parrot, słynącej z zaawansowanych rozwiązań audiofilskich. W ofercie firmy pojawiły się bezprzewodowe głośniki Zikmu zaprojektowane przez światowej sławy projektanta, Philippe Starcka. Produkty są dostępne w sieci salonów iSpot, w salonach firmowych DENON oraz u partnerów iSource.