Archiwa tagu: Paweł Małecki

iPod dla pracownika zwolniony z podatku

Od 20 maja 2010 roku obowiązuje znowelizowana ustawa o PIT, która pozwala na otrzymywanie prezentów do 200 złotych bez podatku. Odnosi się ona do akcji promocyjnych i reklamowych prowadzonych przez firmy. iSource, oficjalny dystrybutor Apple w Polsce, wprowadził atrakcyjną ofertę biznesową – kultowy iPod shuffle najnowszej generacji dostępny jest za mniej niż 200 zł.

Sklep Bludot – przepustka do cyfrowego świata

Firma iSource uruchomiła nowy sklep internetowy, w którym można kupić produkty będące w ofercie firmy. Pod adresem www.bludot.pl znajdują się rozwiązania znanych marek, w tym m.in. kamery Sanyo, czytniki Bebook, dyski iOmega i Western Digital, monitory Formac, Iiyama a także akcesoria i oprogramowanie do popularnych produktów Apple.

iSource wspiera kancelarie prawne

Firma Info Baza, lider wśród dostawców systemów informatycznych dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw, prezentuje nowy produkt – system wspierający pracę kancelarii prawnych, Kancelariusz. O dostępność produktu na rynku zadba firma iSource.

Pro Studio Series 2010 w Warszawie

W ramach międzynarodowej trasy Pro Studio Series, firma iSource, wyłączny dystrybutor produktów Apple, zaprasza na bezpłatne warsztaty prezentujące najnowsze oprogramowanie Logic Studio i Final Cut Studio. Podczas spotkania eksperci Apple pokażą najnowsze rozwiązania oparte o środowisko Mac, które pozwolą tworzyć muzykę i filmy zarówno na potrzeby domowe, jak i w profesjonalnym studio nagrań.

Zamień swojego iPoda w bezprzewodowego pilota

Posiadacze iPhone’a i iPoda touch mogą sterować za pomocą tych urządzeń domowym centrum rozrywki. Wszystko to za sprawą oprogramowania Remote wprowadzonego na rynek przez Apple. Dzięki tej aplikacji, iPhone i iPod touch zmieniają się w bezprzewodowego pilota pozwalającego zarządzać muzyką, plikami wideo a także zdjęciami zapisanymi w komputerze. 

Akcesoria do iPhone 3G już w Polsce

Jeszcze przed oficjalną premierą iPhone 3G będzie można kupić akcesoria do najpopularniejszego na świecie telefonu firmy Apple. Firma iSource, wyłączny dystrybutor tej marki w Polsce zapowiada, że posiadacze iPhone 3G jeszcze w sierpniu będą mogli nabyć m.in. etui, głośniki, słuchawki, akcesoria samochodowe a także kable, stacje dokujące i ładowarki.