Archiwa tagu: Paweł Janecki

WP.PL ułatwia inwestowanie na giełdzie

Wirtualna Polska udostępnia użytkownikom dwa narzędzia ułatwiające inwestowanie na giełdzie. Pierwszym jest uruchomiony właśnie Wirtualny Portfel, czyli usługa umożliwiająca zdobywanie praktycznej wiedzy na temat giełdy bez konieczności dokonywania realnych inwestycji finansowych. Jego uzupełnienie stanowi najnowsza wersja darmowej aplikacji mobilnej Giełda WP.PL.

Nowe aplikacje na smartfony z Androidem

Wirtualna Polska rozbudowuje portfolio aplikacji na urządzenia mobilne z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi. Światło dzienne ujrzały dwie nowe pozycje. „Tech WP.PL” to gratka dla fanów nowych technologii, czyli, m.in. posiadaczy smartfonów. „Nocoty.pl” z kolei dedykowana jest internautom, którzy chcą być zawsze na bieżąco z plotkami z życia celebrytów.

Pixelfun.pl – foto i wideo wprost z Twojego telefonu

Wirtualna Polska uruchomiła nowy serwis społecznościowy. Pixelfun.pl powstał z myślą o użytkownikach, którzy chcą prezentować w Sieci zdjęcia i filmy natychmiast po ich wykonaniu. Wystarczy telefon komórkowy i konto w pixelfun.pl, by materiał foto czy wideo trafił w kilka chwil z „komórki” prosto do Internetu.