Archiwa tagu: Paulina Smaszcz – Kurzajewska

Oskary Telekomunikacji rozdane

Już po raz dziewiąty rozdano „Wirtualne Telefony” – nagrody dla liderów polskiego rynku teleinformatycznego, za wyjątkowe osiągnięcia oraz produkty i usługi wprowadzone na rynek w 2009 roku. Nagrody wręczono podczas gali magazynu „Mobile Internet”, która odbyła się 25 lutego 2010 roku w warszawskim klubie Dekada.

Kurzajewscy i Narodowy Dzień Życia

Już 24 marca w całej Polsce obchodzić będziemy Narodowy Dzień Życia. W tym roku odbywa się pod hasłem „Stawiam na rodzinę”. Ambasadorami tegorocznej edycji Narodowego Dnia Życia są małżonkowie: Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski, dziennikarka telewizyjna i dziennikarz sportowy. Rodzice Julka i Franka, od 13 lat razem. Wspólnie z rodzicami zbudowali dom wielopokoleniowy.

Paulina Smaszcz – Kurzajewska nowym szefem działu PR w polskim oddziale Microsoft

Warszawa, 4 sierpnia 2008 r. — Paulina Smaszcz – Kurzajewska objęła funkcję szefa działu PR oraz rzecznika prasowego polskiego oddziału Microsoft. Na nowym stanowisku odpowiada za tworzenie i realizację strategii komunikacyjnej firmy, kontakty z mediami oraz budowanie pozytywnego wizerunku Microsoft na polskim rynku. Paulina Smaszcz – Kurzajewska ma ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe, zdobyte w wielu… Czytaj dalej »