Paulina Łukasik

Concordia Ubezpieczenia bliżej Klienta

Concordia Ubezpieczenia w ciągu 15 lat obecności na polskim rynku ubezpieczeniowym konsekwentnie stara się ułatwiać Klientom szybkie i sprawne, a przede wszystkim solidne zawieranie umowy ubezpieczeniowej. Oprócz rozwijania nowych technologii, jak System Obsługi Sprzedaży Rubinet, a także pozyskiwania nowych Partnerów biznesowych, sukcesywnie rozwija swoją sieć sprzedaży, w tym oddziały. W tym roku uruchomiono już dwa.

Czytaj więcej »Concordia Ubezpieczenia bliżej Klienta

Concordia wspiera kulturę

Po raz trzeci w Poznaniu odbędzie się niecodzienne wydarzenie – koncert „Wojciech Drabowicz in memoriam – Głosy Przyjaciół”. Przedsięwzięcie muzyczne współorganizowane jest przez Teatr Wielki w Poznaniu i Lions Club Poznań Rotunda. Już po raz drugi sponsorem koncertu jest Concordia Ubezpieczenia.

Czytaj więcej »Concordia wspiera kulturę

Życie Plus nagrodzone

Concordia Capital SA została laureatem nagrody Najwyższa Jakość Quality International za rok 2011 w kategorii produkt. Uznanie kapituły zyskała innowacyjna polisa Życie Plus, która premiuje profilaktykę i działania prozdrowotne nabywców tego ubezpieczenia. To nowość na polskim rynku, którą doceniają już Klienci Concordii, jak i rynek.
Czytaj więcej »Życie Plus nagrodzone

Konferencja prasowa na polu w miejscowości Ugoda. Concordia o szkodach w uprawach

Ciężka zima i związane z nią trudne warunki przezimowania upraw, w szczególności rzepaku ozimego spowodowały lawinę zgłoszeń szkód w uprawach, które były ubezpieczone od ujemnych skutków przezimowania. Concordia na bieżąco likwiduje szkody, kierując się przy tym zasadami zawartymi w Ogólnych Warunkach Ubezpieczeń oraz wypracowywanym przez wiele lat standardem solidnej likwidacji szkód, co bezpośrednio przekłada się na stosowanie adekwatnych do ryzyka składek.

Czytaj więcej »Konferencja prasowa na polu w miejscowości Ugoda. Concordia o szkodach w uprawach