Parkiet

PKO TFI najlepsze na rynku

PKO TFI zostało uznane za najlepsze w opublikowanym w piątek przez gazetę PARKIET rankingu towarzystw funduszy inwestycyjnych.  W comiesięcznym rankingu PKO TFI  zdecydowanie wyprzedziło konkurencję uzyskując 22 punkty wedle stosowanej przez Parkiet metodologii oceny, podczas gdy kolejny oceniony fundusz: 15.
Czytaj więcej »PKO TFI najlepsze na rynku

Dzienniki biznesowo-ekonomiczne w centrum uwagi

Najbardziej opiniotwórczym dziennikiem w styczniu jest Rzeczpospolita, najbardziej opiniotwórczą stacją radiową – RMF FM, a telewizyjną – TVN24 – wynika z najnowszego rankingu „Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce”, opracowywanego przez Instytut Monitorowania Mediów. W pierwszej piętnastce znalazły się aż trzy dzienniki biznesowe, w tym po raz pierwszy Parkiet.
Czytaj więcej »Dzienniki biznesowo-ekonomiczne w centrum uwagi

Integer.pl najlepszą inwestycją giełdową 2008

Integer.pl – czołowa polska grupa kolportażowa, niezależny operator pocztowy i finansowy – otrzymał prestiżową statuetkę Byka i Niedźwiedzia w kategorii Najlepsza inwestycja w spółkę giełdową w 2008 roku. Organizatorem rankingu jest Gazeta Giełdy Parkiet. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się dziś, 12 lutego 2009 o godz. 16.30 w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.
Czytaj więcej »Integer.pl najlepszą inwestycją giełdową 2008