panoramafirm.pl

Polacy remontują mieszkania w okresie letnim

Wakacje to nie tylko czas wyjazdów urlopowych, ale także okres, który często jest wykorzystywany na drobne prace remontowe. Dane GUS już od kilku lat pokazują, że Polacy część swoich letnich urlopów poświęcają na renowację mieszkań. Dzieci w tym czasie przebywają na długo wyczekiwanych koloniach, obozach sportowych czy w odwiedzinach u dziadków, a rodzice mają czas by spokojnie odświeżyć wygląd mieszkania.Czytaj dalej »Polacy remontują mieszkania w okresie letnim

Kupuj online – nowa funkcjonalność serwisu panoramafirm.pl

Internetowa Panorama Firm wprowadza możliwość zakupów online za pośrednictwem strony panoramafirm.pl. Dzięki nowej funkcjonalności użytkownicy wyszukiwarki panoramafirm.pl uzyskają łatwy dostęp do wystawianych na Allegro przedmiotów i usług ponad 46 tysięcy firm. Nowa usługa ułatwi przedsiębiorcom dotarcie z ofertą do klientów i usprawni zawieranie transakcji.

Czytaj dalej »Kupuj online – nowa funkcjonalność serwisu panoramafirm.pl

panoramafirm.pl i budownictwo.pl partnerami medialnymi Internetowych Targów Nieruchomości

Należące do Eniro Polska serwisy po raz kolejny wzięły udział w Internetowych Targach Nieruchomości, organizowanych przez GazetaDom.pl i Domiporta.pl. Internauci będą mogli zapoznać się z ofertami deweloperów z całej Polski oraz artykułami związanymi z zakupem i urządzaniem mieszkania.

Czytaj dalej »panoramafirm.pl i budownictwo.pl partnerami medialnymi Internetowych Targów Nieruchomości