Panorama

Na osiedlu Panorama w Kaliszu powstał dom pokazowy

FB Antczak kaliski deweloper specjalizujący się w budowie wysokiej jakości domów i mieszkań (www.antczak.pl) przygotował dla swoich klientów dom pokazowy na osiedlu Panorama w Kaliszu. Projekt 130-metrowego wnętrza został przygotowany przez Sylwię Antczak. Partnerem projektu jest Leroy Merlin, który dostarczył materiały wykończeniowe do jego realizacji.

Czytaj więcej »Na osiedlu Panorama w Kaliszu powstał dom pokazowy

Co, gdzie, jak, z kim i dokąd? Analiza turystycznych wyborów zakupowych internautów w lutym 2009 roku

10 procentowy wzrost średniej ceny rezerwacji w porównaniu z lutym 2008. Lekki spadek sprzedaży ofert promocyjnych typu wcześniej taniej i stała pozycja sprzedażowa ofert last minute. Popturystycznie najchętniej w dwie osoby do Egiptu, a egzotycznie na Kubę. Wciąż najchętniej w opcji All Inclusive i samolotem.Czytaj więcej »Co, gdzie, jak, z kim i dokąd? Analiza turystycznych wyborów zakupowych internautów w lutym 2009 roku

Analiza materiałów medialnych

Firma PRESS-SERVICE Monitoring Mediów Sp. z o.o. w lutym 2009 roku dokonała cyklicznego monitoringu serwisów informacyjnych czterech największych stacji telewizyjnych. Analiza miała na celu porównanie głównych wydań „Wiadomości”, „Wydarzeń”, „Panoramy” oraz „Faktów” pod względem poruszanych spraw, zasięgu tematu, liczby antenowych ekspozycji reprezentantów danego ugrupowania politycznego, wpadek na wizji oraz sarkazmu, ironii w dziennikarskich komentarzach.
Czytaj więcej »Analiza materiałów medialnych