Przejdź do treści

Panorama Firm

Aktualne numery NIP i REGON firm w Panoramie Firm

Kompleksowa baza danych to podstawa każdego biznesu, która podnosi skuteczność wszelkich działań np. z zakresu direct marketingu. Baza Panorama Firm została niedawno uzupełniona i zweryfikowana pod kątem numerów rejestrowych firm – NIP i REGON, obecnie posiada je już ponad 95% firm. Jest to bardzo wysoki wskaźnik uzupełnienia numerów rejestrowych, niespotykany na rynku.

Czytaj dalej »Aktualne numery NIP i REGON firm w Panoramie Firm

Zorientuj się w okolicy! – nowa kampania reklamowa Panoramy Firm

W sierpniu br. ruszyła kampania reklamowa zachęcająca do skorzystania z mobilnych rozwiązań Panoramy Firm, ułatwiających użytkownikom lokalne wyszukiwanie firm, produktów i usług. Ogólnopolska akcja startuje w Warszawie, na nośnikach zlokalizowanych przy ruchliwych ulicach. Działania reklamowe zaplanowano do końca 2012 roku.

Czytaj dalej »Zorientuj się w okolicy! – nowa kampania reklamowa Panoramy Firm

Panoramiczna aplikacja przewodnikiem w czasie Mistrzostw

Telefon pomoże kibicom odnaleźć najbliższą restaurację, hotel, dworzec czy drogę na stadion. Aplikacje Panoramy Firm na iPhone’y oraz telefony z Androidem zapewnią dostęp do bazy ponad 2,4 mln firm oznaczonych na interaktywnych mapach z funkcją planowania trasy, a dzięki trybowi rozszerzonej rzeczywistości fani mogą zobaczyć wizytówki firm nałożone na obraz z kamery na ekranach ich telefonów. Dostęp do bazy Panoramy Firm można uzyskać także poprzez specjalną wyszukiwarkę mobilną dla wszystkich komórek pod adresem m.pf.pl.

Czytaj dalej »Panoramiczna aplikacja przewodnikiem w czasie Mistrzostw

Odnowiona mobilna Panorama Firm dostępna dla wszystkich komórek na m.pf.pl

Panorama Firm unowocześniła mobilny serwis m.pf.pl. Wyszukiwarka mobilna jest dostępna dla mniej zaawansowanych lub starszych modeli telefonów, nieposiadających nadajnika GPS, a także dla smarfonów pracujących na innych systemach operacyjnych niż Android czy iOS. Najważniejszymi zmianami w drugiej wersji mobilnej wyszukiwarki firm, produktów i usług są wyszukiwanie w pobliżu adresu oraz interaktywna mapa.

Czytaj dalej »Odnowiona mobilna Panorama Firm dostępna dla wszystkich komórek na m.pf.pl

Kupuj online – nowa funkcjonalność serwisu panoramafirm.pl

Internetowa Panorama Firm wprowadza możliwość zakupów online za pośrednictwem strony panoramafirm.pl. Dzięki nowej funkcjonalności użytkownicy wyszukiwarki panoramafirm.pl uzyskają łatwy dostęp do wystawianych na Allegro przedmiotów i usług ponad 46 tysięcy firm. Nowa usługa ułatwi przedsiębiorcom dotarcie z ofertą do klientów i usprawni zawieranie transakcji.

Czytaj dalej »Kupuj online – nowa funkcjonalność serwisu panoramafirm.pl

Panorama Firm 2.0. na iPhone

Panorama Firm udostępniła najnowszą wersję aplikacji mobilnej na iPhone. Użytkownicy mogą korzystać z największej bazy firm (ponad 2,2 mln), produktów i usług i łatwo je znaleźć. Aplikacja została również wyposażona w nowe funkcjonalności, m.in. interaktywne mapy z opcją planowania trasy oraz rozszerzoną rzeczywistość.

Czytaj dalej »Panorama Firm 2.0. na iPhone