Archiwa tagu: Pandora

Peter Lindbergh dla PANDORA

Jeden z najważniejszych fotografów mody, autor niezwykłych portretów światowych top modelek lat 80. i 90. XX wieku. Peter Lindbergh, właść. Peter Brodbeck, urodził się 23 listopada 1944 roku w Lesznie.

Facebook i Groupon na giełdzie – czy grozi nam pęknięcie bańki internetowej?

Pomimo kryzysu gospodarczego i chwiejnych nastrojów na giełdach, kolejne firmy internetowe podejmują decyzję o wejściu na parkiet. Jest to największa od ponad dekady fala debiutów tego typu spółek. Czy grozi nam kolejne pęknięcie internetowej bańki, podobne do tego z 2000 roku, kończącego pięcioletni boom internetowy?

Pandora w Galerii Krakowskiej

Podbija serca kobiet na całym świecie. Pozwala podkreślić kobiecość, wyrazić emocje czy zachować najpiękniejsze wspomnienia…Tak najprościej można opisać wyjątkową biżuterię, cenionej duńskiej firmy. Pandora to piękno skandynawskiego designu, ręcznie wykonane elementy i indywidualny styl. W grudniu otwarty zostanie salon Pandory w Galerii Krakowskiej.

Samsung poszerza pakiet interaktywnych funkcji swoich telewizorów o nowe widgety

Multimedialne treści i aplikacje światowych serwisów informacyjnych oraz nowe, polskojęzyczne widgety koncernu medialnego Agora są już dostępne w telewizorach LED, LCD i plazmowych marki Samsung. Podczas tegorocznych targów elektroniki użytkowej CES, Samsung Electronics zaprezentował nowe linie multimedialnych telewizorów, umożliwiających bezpośredni dostęp do treści przygotowanych przez największe światowe serwisy internetowe. Na polskim rynku dostępne są już… Czytaj dalej »