Archiwa tagu: Panda Security

Mistrzowska Panda2012

Firma Panda Security wprowadziła na rynek polskie wersje językowe najnowszych programów zabezpieczających 2012, przeznaczonych dla użytkowników domowych i małych firm. Nowe rozwiązania zapewniają maksymalną ochronę przy minimalnym obciążeniu komputera. Unikalna technologia Kolektywnej Inteligencji, na której bazują produkty, zapewnia natychmiastową reakcję na najnowsze zagrożenia. Rozwiązania będą dostępne w sprzedaży od 1 lipca br.

35 niezależnych nagród dla Panda Security w 2010 roku

Firma Panda Security została w 2010 roku uhonorowana 35 nagrodami na całym świecie za wyjątkowe osiągnięcia w zakresie innowacji technologicznej i strategii sprzedaży. Niezależne wyróżnienia potwierdzają wiodącą pozycję firmy na rynku zabezpieczeń zaprojektowanych w modelu Cloud Computing. Dochód ze sprzedaży tych produktów wzrósł o 65 proc. w porównaniu do zeszłego roku i stanowi teraz 15 proc. całkowitych przychodów firmy na świecie.

Pakiet dla firm od Asseco WAPRO i Panda Security

Firmy Asseco Business Solutions oraz Panda Security podpisały umowę o współpracy, dzięki której przedsiębiorcy wraz z dowolną aplikacją Asseco WAPRO, wspomagającą zarządzanie małą firmą, mogą w atrakcyjnej cenie kupić program antywirusowy Panda Antivirus Pro 2011. Oferta dostępna jest w sieci Partnerów Asseco WAPRO od 15.12.2010 r.