Przejdź do treści

Panasonic

1 Panasonic

Deezer rozszerza ofertę na Smart TV

deezerDeezer wprowadza kolejną innowację dla swoich użytkowników! Już wkrótce posiadacze nowoczesnych telewizorów marki Philips i Panasonic, będą mogli cieszyć się dostępem do ponad 25 milionów utworów muzycznych oferowanych przez serwis streamingowy. W ten sposób Deezer rozszerza ofertę na smart TV, która do tej pory była dostępna dla posiadaczy telewizorów marki LG, Samsung i Toschiba.

Czytaj dalej »Deezer rozszerza ofertę na Smart TV

Prapremiery seriali i iplaFILM – ipla 4.0 w telewizorach Panasonic VIERA

Nabywcy telewizorów Panasonic VIERA od 18 października mogą cieszyć się kolejną usługą sieciową, bezpośrednio w swoich telewizorach. Nowa wersja aplikacji ipla zawiera kanał iplaFILM oferujący dostęp do pełnometrażowych filmów na życzenie. Dodatkowo, przez pierwszy miesiąc działania usługi użytkownicy telewizorów Panasonic mogą oglądać najnowsze seriale, jeszcze przed ich premierą telewizyjną.

Czytaj dalej »Prapremiery seriali i iplaFILM – ipla 4.0 w telewizorach Panasonic VIERA

Panasonic prezentuje nowy model Toughbooka

Panasonic Toughbook wprowadza nowy model notebooka CF-53 – następcę legendarnego CF-52. Urządzenie, które trafi do Polski w czerwcu łączy wysokie parametry techniczne z charakterystyczną dla wzmocnionych notebooków wytrzymałością i solidnością wykonania. CF-53 będzie dostępny w trzech wersjach i jest dedykowany dla pracowników mobilnych oraz techników motoryzacyjnych.
Czytaj dalej »Panasonic prezentuje nowy model Toughbooka

Super szybkie karty SD Panasonic dla trójwymiaru

Firma Panasonic rozpoczęła dziś sprzedaż najnowszych karty pamięci SDHC UHS-I o pojemności 8 GB i 16 GB – RP-SDY08G i RP-SDY16G. UHS-I to nowy standard szybszego interfejsu magistrali zdefiniowany przez SD Association jako część specyfikacji kart pamięci SD w wersji 3.01, który zapewnia przepustowość sięgającą 104 MB/s. Obie karty oferują maksymalną szybkość transmisji danych do 60 MB/s (Co czyni je najszybszymi kartami SDHC na rynku, równie szybkimi jak uznawany do tej pory za najszybszy format CF). Obie karty mają mają 10 klasę szybkości (Class 10).

Czytaj dalej »Super szybkie karty SD Panasonic dla trójwymiaru

Panasonic przedstawia Toughbook CF-C1: najlżejszy rozkładany notebook typu Business-Rugged o eleganckim wyglądzie i biurowej wydajności

Panasonic zaprezentował nowy model Toughbook CF-C1. To lekki, odporny biznesowy notebook, który może być używany w postaci rozkładanej lub tabletu. Dzięki temu jest idealnym rozwiązaniem dla mobilnych pracowników, którzy często i zróżnicowany sposób wprowadzają dane. Razem z ergonomicznym paskiem umożliwiającym wprowadzanie danych jedną ręką, CF-C1 w zależności od wersji posiada również ekran dotykowy Multi-touch i digitizer lub ekran rezystancyjny Multi-touch, który można obsługiwać nawet w rękawiczkach. Ekran dotykowy w modelu Panasonic Toughbook CF-C1 działa w trybie złożonym oraz tablecie bez ryzyka uszkodzenia. Wzmocniony potrójny zawias usztywnia ekran, podczas gdy użytkownik pisze na klawiaturze. Specjalnie zaprojektowana wytrzymała konstrukcja z potrójnymi zawiasami nie wpływa znacząco na wagę urządzenia. Model CF-C1 oferuje również do 10 godzin pracy dzięki wykorzystaniu podwójnego zestawu baterii, które można wymieniać bez przerywania pracy urządzenia.

Czytaj dalej »Panasonic przedstawia Toughbook CF-C1: najlżejszy rozkładany notebook typu Business-Rugged o eleganckim wyglądzie i biurowej wydajności