Paczkomaty 24/7

Integer.pl Krajowym Liderem Innowacji i Rozwoju w województwie małopolskim

Integer.pl – lider na rynku przesyłek bezadresowych i adresowych, notowany na warszawskiej GPW od 2007 roku – został nagrodzony w regionalnej edycji konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju – 2010”. Spółka została laureatem w kategorii Innowacyjna Firma w województwie małopolskim za automatyzację głównej sortowni korespondencji oraz program lojalnościowy EkoInPost, zaś w kategorii Innowacyjna Usługa – za Paczkomaty 24/7.

Czytaj dalej »Integer.pl Krajowym Liderem Innowacji i Rozwoju w województwie małopolskim

Avon i Paczkomaty 24/7

Avon poszerzył współpracę z InPost o nową usługę: Paczkomaty 24/7. 16 września 2010 po raz pierwszy została zrealizowana ogólnopolska przesyłka do Konsultantek Avon nowym innowacyjnym kanałem dystrybucji. Kosmetyki będą dostarczane do sieci 400 punktów, a docelowo do 1000 paczkomatów i oddziałów InPost w całej Polsce.

Czytaj dalej »Avon i Paczkomaty 24/7

Kolejny Fiat 500 do wygrania z Paczkomatami 24/7

Wystartowała Loteria Paczkomaty 24/7 z cennymi nagrodami. Do akcji mogą włączyć się klienci indywidualni, korzystający z paczkomatów oraz sklepy internetowe oferujące formę przesyłki za pośrednictwem tej rewolucyjnej usługi. Wystarczy wejść na stronę www.paczkomaty.pl/loteria, by przekonać się jak łatwo wygrać Fiata 500 i 100 nagród po 50 zł na zakupy w sieci. Zgłoszenia trwają do 9 grudnia, a losowanie nagród odbędzie się 13 grudnia 2010 roku.

Czytaj dalej »Kolejny Fiat 500 do wygrania z Paczkomatami 24/7

Konsultantki AVON też zaufały Paczkomatom 24/7

Paczkomaty 24/7 są nowym kanałem dostawy przesyłek dla konsultantek AVON. Pierwsze zamówienia – za pośrednictwem najnowocześniejszego w Polsce rozwiązania do odbioru paczek – zostały zrealizowane już 16 września 2010 (oferta AVON z katalogu 13/2010). Kosmetyki będą dostarczane do sieci 400 punktów, a docelowo 1000 paczkomatów i oddziałów InPost w całej Polsce.

Czytaj dalej »Konsultantki AVON też zaufały Paczkomatom 24/7

Nowy dyrektor marketingu InPost

Jacek Powałka objął stanowisko dyrektora marketingu spółki InPost – największego, niezależnego operatora pocztowego należącego do Grupy Integer.pl. Do kompetencji Jacka Powałki należy strategiczne zarządzanie markami z portfolio Grupy Integer.pl oraz kreacja i realizacja strategii marketingowo-reklamowych w ramach projektów: Paczkomaty 24/7, mobilne płatności czy faktura multioperatorska.

Czytaj dalej »Nowy dyrektor marketingu InPost

Social-commerce.pl czyli okiem eksperta o e-handlu

W ostatnim czasie social media jest odmieniane przez wszystkie możliwe przypadki. Jednak co określenie „social media” znaczy dla biznesu? Jak naprawdę głos pojedynczego klienta w mediach społecznościowych wpływa na sprzedaż? O tym przedstawiciele InPost oraz eksperci i praktycy z branży eCommerce postarają się opowiedzieć na blogu Social-Commerce.plCzytaj dalej »Social-commerce.pl czyli okiem eksperta o e-handlu

Strategia rozwoju Integer.pl na lata 2010-2012

E-faktura multioperatorska, mobilne płatności, usługi oparte o technologie GSM oraz poczta hybrydowa – to kluczowe projekty Grupy Integer.pl, których realizacja planowana jest na lata 2010-2012. Łączna wartość inwestycji szacowana jest na 30 mln zł. Aktywna polityka biznesowa i dobre wyniki finansowe w I kwartale 2010 roku są zapowiedzią dynamicznego rozwoju Grupy w kolejnych latach.

Czytaj dalej »Strategia rozwoju Integer.pl na lata 2010-2012