Przejdź do treści

Outsourcing Experts

1 Outsourcing Experts

Galposter z kontraktem dla sieci handlowej Lewiatan

oexGalposter – spółka wchodząca w skład Grupy Outsourcing Experts, świadcząca usługi w obszarze outsourcingu procesów identyfikacyjnych, rebrandingowych i budowy sieci – realizuje kontrakt dla spółki Lewiatan. Umowa na rzecz największej polskiej sieci sklepów detalicznych, działających w systemie franczyzowym obejmuje kompleksową obsługę w obszarze procesów identyfikacyjnych i rebrandingowych placówek na terenie południowej Polski.

Czytaj dalej »Galposter z kontraktem dla sieci handlowej Lewiatan

2 Outsourcing Experts

Cursor edukuje studentów Akademii Leona Koźmińskiego z zakresu logistyki e-commerce

oexCursor – spółka z Grupy Outsourcing Experts oferująca rozwiązania w zakresie wsparcia procesów sprzedażowych i marketingowych – wesprze merytorycznie program studiów podyplomowych organizowanych przez Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie. Słuchacze kierunku „Handel elektroniczny” dowiedzą się jak efektywnie zarządzać logistyką e-sklepu.

Czytaj dalej »Cursor edukuje studentów Akademii Leona Koźmińskiego z zakresu logistyki e-commerce

3 Outsourcing Experts

Polskie firmy chętnie łaczą outsourcingowe call center z własnym

oexWedług badania Ipsos, zrealizowanego na zlecenie Outsourcing Experts, wielkość rynku call i contact center wynosi 0,9 mld zł, z czego na ponad 700 mln zł wyceniane zostały usługi w zakresie rozmów przychodzących. Z outsourcingu wsparcia obsługi klienta korzysta już co piąta polska firma, a z modelu mieszanego, który łączy własne call center z outsourcingowym – aż 56 % z nich. Do działań realizowanych równolegle należą najczęściej rozmowy telefoniczne wychodzące.

Czytaj dalej »Polskie firmy chętnie łaczą outsourcingowe call center z własnym

Tajniki sukcesu Grupy Outsourcing Experts na rynku finansowym

Grupa OEX – holding firm specjalizujących się w outsourcingu procesów back-office, wsparcia sprzedaży i marketingu oraz wielokanałowej obsługi Klientów – szuka nowych narzędzi dedykowanych branży finansowej. Adam Kotrych – ekspert ze spółki Voice Contact Center – zaprezentował podczas Kongresu Zarządzanie Call Contact Center potencjał rozwiązań outsourcingowych w zrównoważonym rozwoju sektora finansowego w Polsce.

Czytaj dalej »Tajniki sukcesu Grupy Outsourcing Experts na rynku finansowym

Wiarygodność biznesowa spółki ArchiDoc potwierdzona certyfikatem

ArchiDoc – spółka wchodząca w skład Grupy Outsourcing Experts, lider w dziedzinie zarządzania dokumentami i obsługi procesów back-office – otrzymał Certyfikat Wiarygodności Biznesowej. Międzynarodowa wywiadownia gospodarcza D&B Poland wysoko oceniła stabilność finansową spółki ArchiDoc, badaną w oparciu o jej dobre wyniki za 2010 rok, dużą rentowność oraz płynność finansową.

Czytaj dalej »Wiarygodność biznesowa spółki ArchiDoc potwierdzona certyfikatem