Archiwa tagu: Outletmeblowy.pl

OutletMeblowy.pl też offline

OutletMeblowy.pl, jeden z największych polskich sklepów internetowych z ekskluzywnymi meblami, otworzył w Dobrodzieniu swój pierwszy salon firmowy. OutletMeblowy.pl oferuje meble oraz artykuły wyposażenia wnętrz wielu znanych, luksusowych marek jak np.: Kler, Ciacci, Calligaris, Klose, Natuzzi, Koinor, Collection Unique, Piogia Decorativa, Holzmöbel, Janpol, czy Dan-Wex.

OutletMeblowy.pl wietrzy swe magazyny

OutletMeblowy.pl – jeden z największych w Polsce sklepów internetowych z meblami oraz artykułami wyposażenia wnętrz, organizuje w dniach 16. i 17.września imprezę wyprzedażową pod hasłem „Wietrzenie magazynów”.

Klienci OutletMeblowy.pl odwiedzają zaplecze sklepu

Jeden z największych sklepów internetowych w Polsce OutletMeblowy.pl w dniach 11 i 12.03.2011 specjalnie dla swoich klientów po raz pierwszy otworzy swoje magazyny. Dzięki takiemu przedsięwzięciu każdy będzie mógł zobaczyć asortyment sklepu www.outletmeblowy.pl oraz wiele innych ciekawych produktów przygotowanych specjalnie na tę okazję.

Zimowa kampania OutletMeblowy.pl

Na stronie www.outletmeblowy.pl trwa wyprzedaż mebli ekskluzywnych marek. Rabaty sięgają od 30 do nawet 70%. W wyprzedaży dostępne są kolekcje mijających sezonów 2008 i 2009 miedzy innymi takich firm jak Kler, Klose, Vero, Calligaris, Ciacci.  Zupełną nowością wyprzedażowej promocji w outlecie jest kolekcja mebli z litego drewna do salonu i sypialni Holzmöbel Natur Kollektion.