Przejdź do treści

otoMoto.pl

Latający motocykliści w Gdańsku już w najbliższy weekend

Znamy nazwiska reporterów, którzy pojadą 27 listopada do Gdańska udokumentować zmagania zawodników podczas Mistrzostw Świata FMX. Ze względu na wysoki poziom nadesłanych prac, bilet otrzymało aż pięć osób. Do wizyty w najbliższy weekend na Ergo Arenie i fotografowania ekstremalnych tricków, wykonywanych przez latających motocyklistów, serwis otoMoto.pl zaprasza wszystkich. Poniżej przedstawiamy krótki poradnik na temat tego, jak zabrać się do fotografii motoryzacyjnej.

Czytaj dalej »Latający motocykliści w Gdańsku już w najbliższy weekend

„CoKupić.pl? Wasze AutoTesty” – Czytelnicy Auto Świata testują samochody

W poniedziałek 27 kwietnia na łamach tygodnika „Auto Świat” oraz serwisów internetowych AutoSwiat.pl , CoKupic.pl i OtoMoto.pl rusza akcja „CoKupić.pl? – Wasze Auto Testy”. Dziesięciu czytelników magazynu i użytkowników serwisów co miesiąc testować będzie wybrane przez organizatorów samochody. Akcja prowadzona jest w ramach współpracy strategicznej wydawnictwa Axel Springer Polska i firmy QXL Poland.
Czytaj dalej »„CoKupić.pl? Wasze AutoTesty” – Czytelnicy Auto Świata testują samochody

AutoCentrum.pl i otoMoto.pl nawiązują współpracę

Dwa serwisy motoryzacyjne nawiązały współpracę, wymieniając się kluczową treścią. AutoCentrum.pl posiada jedyną w Polsce bazę danych raportów spalania tworzoną przez kierowców i udostępniło te dane otoMoto.pl. Teraz przy każdej ofercie sprzedaży użytkownik otoMoto.pl znajdzie szczegółową informację o ekonomiczności silników tego auta.
Czytaj dalej »AutoCentrum.pl i otoMoto.pl nawiązują współpracę