Archiwa tagu: OSOZ

Ruszyła pierwsza w Polsce sieć reklamowa dla farmaceutów

Pojawiła się unikalna możliwość przesyłania ofert komercyjnych w najpopularniejszym systemie aptecznym w Polsce. Teraz firmy farmaceutyczne lub prywatne zakłady opieki zdrowotnej mogą precyzyjnie dotrzeć ze swoim komunikatem do farmaceutów za pośrednictwem oprogramowania, z którego korzysta blisko 90% aptek w naszym kraju.

Aktualne informacje o lekach dostępne w OSOZ

Dostęp do codziennie aktualizowanej ogólnopolskiej bazy leków oraz możliwość otrzymywania bieżących informacji o lekach wstrzymanych i wycofanych z obrotu zapewnia Ogólnopolski System Ochrony Zdrowia. W Polsce już ponad 9 000 aptek i przychodni doceniło korzyści płynące ze współpracy z OSOZ i zwiększyło bezpieczeństwo wydawania leków swoim pacjentom.

Karta dla Polski na 2010 rok

Procesorowa biometryczna Karta Zdrowia Pacjenta KZP funkcjonująca w systemie OSOZ zdobyła prestiżowy tytuł „Karty dla Polski na 2010 rok”. Nagroda została przyznana podczas międzynarodowej konferencji Central European Electronic Card odbywającej się w grudniu w Warszawie i jest uznaniem technologicznego zaawansowania i bezpieczeństwa Karty.

OSOZ.pl uruchomił serwis umożliwiający wyszukiwanie aptek w Polsce

Ogólnopolski System Ochrony Zdrowia (OSOZ) udostępnił serwis Znajdź Aptekę, który zawiera niemal wszystkie apteki w Polsce. Baza Aptek w OSOZ.pl, oprócz standardowych informacji teleadresowych, czy galerii zdjęć, udostępnia wszystkim aptekom możliwość podawania pacjentom informacji o dostępnych lekach i o programach promocji zdrowia do których należy apteka. W bazie OSOZ.pl dostępnych jest kilkanaście tysięcy aptek w… Czytaj dalej »