Archiwa tagu: Oriflame

El Padre sięga gwiazd z Oriflame Poland

Agencja El Padre 9 września 2010 roku w Sali Kongresowej PKiN zorganizowała konferencję sprzedażową Oriflame Poland pod hasłem „Odważ się marzyć i sięgaj gwiazd”. W wydarzeniu utrzymanym w kosmicznej stylistyce wzięło udział około 2000 konsultantów z całej Polski. Za kreację i realizację odpowiedzialny był team El Padre.

Ewa Farna – twarzą kosmetyków Oriflame Very Me

Ewa Farna została twarzą kosmetyków do makijażu dla dziewcząt, Oriflame Very Me. Współpraca z piosenkarką zakłada udział gwiazdy w kampanii promocyjnej nowej linii, która obejmuje: udział w sesjach zdjęciowych, wykorzystanie wizerunku w katalogu i na stronie internetowej, udział w spotkaniach z konsultantami, a także udział w niestandardowej formie reklamy na łamach młodzieżowych czasopism. Kontrakt zawarty… Czytaj dalej »

Poczuj się jak gwiazda

18 stycznia br. ruszył konkurs firmy Oriflame pod hasłem „Powershine’s Kiss”. Pomysł konkursu, kreacja i obsługa konkursowej strony www.oriflamepowershine.pl należy do Redshoes.

Oriflame uruchamia nową stronę internetową

12 stycznia 2010 r. zostanie uruchomiona  nowa strona internetowa firmy Oriflame. Rozwiązania zastosowane przy projektowaniu strony mają ułatwić i przyśpieszyć poszukiwanie potrzebnych informacji. Strona zaskoczy dotychczasowych użytkowników swoja intuicyjnością i przyjaznością. Pod adresem www.oriflame.pl będzie można zobaczyć nie tylko produkty marki, ale także telewizję Oriflame i krótkie filmy  z wypowiedziami konsultantów.