Orco Property Group

Prestiżowy adres, wnętrza w stylu art deco, buty w stylu włoskim, klimat przedwojennej Warszawy

Przedwojenny klimat Warszawy, klasyczna fasada z piaskowca, powierzchnie wspólne w stylu art deco, ekskluzywne wykończenia wnętrz nawiązujące do arystokratycznego charakteru ulicy – wszystko to kusi nie tylko przyszłych rezydentów luksusowych apartamentów kamienicy Orco Property Group – Mokotowska 59. Czytaj więcej »Prestiżowy adres, wnętrza w stylu art deco, buty w stylu włoskim, klimat przedwojennej Warszawy

Orco Property Group organizuje dzień otwarty

Już wkrótce zainteresowani zakupem klienci będą mieli okazję odwiedzić gotowe mieszkania w inwestycji, w której stan zaawansowania prac wynosi już 98%. W tej chwili prowadzone są jeszcze prace aranżacyjne zieleni wokół budynków oraz przygotowania do odbiorów części wspólnych oraz instalacji. Zakończenie inwestycji jest zgodne z początkowym harmonogramem i przypada na III kwartał 2009 roku.

Czytaj więcej »Orco Property Group organizuje dzień otwarty

Statuetki „Kryształowego Dewelopera” i „Kryształowych Apartamentów” za 2008 rok rozdane

Magazyn „Apartamenty i Mieszkania” po raz drugi nagrodził najlepszych deweloperów i najbardziej luksusowe inwestycje w Polsce. Główną nagrodzę zdobyła firma TS Invest – Tesoro Sp. z o.o. za inwestycję Tesoro Ivory Residences w Suchym Dworze koło Gdyni.
Czytaj więcej »Statuetki „Kryształowego Dewelopera” i „Kryształowych Apartamentów” za 2008 rok rozdane

ORCO i ING Bank. Bardziej korzystne warunki kredytowania dla nabywców nieruchomości

Orco Property Group, wiodący inwestor, deweloper oraz asset manager na środkowoeuropejskim rynku nieruchomości i hotelarstwa, postanowił wyjść naprzeciw potrzebom swoich klientów, podejmując współpracę z bankami, dzięki której klienci developera mogą liczyć na bardziej korzystne warunki kredytowania nieruchomości.
Czytaj więcej »ORCO i ING Bank. Bardziej korzystne warunki kredytowania dla nabywców nieruchomości

Złota 44 – VIII piętro już w budowie. Kolejny etap realizacji flagowej inwestycji ORCO w Polsce na ukończeniu

Apartamentowiec Złota 44, flagowa inwestycja Orco Property Group, autorstwa światowej sławy architekta, polskiego pochodzenia, Daniela Libeskinda, osiągnęła już poziom VIII piętra. To na tej kondygnacji zlokalizowana zostanie strefa rekreacji dostępna dla przyszłych mieszkańców wieżowca.Czytaj więcej »Złota 44 – VIII piętro już w budowie. Kolejny etap realizacji flagowej inwestycji ORCO w Polsce na ukończeniu