Archiwa tagu: Orange

Orange z ofertą „Internet Tu i Tam” w NEONET

NEONET, jedna z największych w Polsce sieci sprzedaży RTV, AGD i ITwe współpracy z Orange przygotował specjalną ofertę dla Klientów w związku z usługą Neostrada.Wykupując ją w NEONET Klient za symboliczną złotówkę otrzymuje warte łącznie 250 zł Router WIFI oraz pakiet usług konfiguracyjnych, w ramach którego instalator NEONET podłączy i skonfiguruje usługę Internetu stacjonarnego i… Czytaj dalej »

Żeby aukcja była aukcją

Współkorzystanie z infrastruktury oraz współkorzystanie z częstotliwości przez Orange i T-Mobile, w tym w ramach spółki Networks! to zdaniem Polkomtelu droga do utworzenia de facto monopolu na polskim rynku. Polkomtel zwrócił się zatem do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, by przeanalizował współpracę Orange i T-Mobile oraz ich wspólnej spółki Networks!

O użyteczności i strategii w e-biznesie nauczysz się na WSH we Wrocławiu

Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu w nadchodzącym roku akademickim uruchomi nowy kierunek studiów podyplomowych „Innowacyjne Technologie w Sprzedaży i Obsłudze Klienta”. Kierunek powstał we współpracy z ekspertami z firm Orange, Cisco, Usability LAB oraz przy wsparciu Izby Gospodarki Elektronicznej e-Commerce Polska.