Archiwa tagu: Oracle Fusion Middleware

Firma Oracle uznana przez niezależną firmę badawczą za lidera w dziedzinie magistral usługowych Enterprise Service Bus

Najważniejsze fakty: Rozwiązanie Oracle Service Bus (OSB) zostało uznane za najlepszą magistralę usługową w niezależnym raporcie „Forrester Wave: magistrale usługowe Enterprise Services Bus, I kw. 2009 r.”(1) opublikowanym w styczniu 2009 r. przez firmę Forrester Research. Firma Forrester definiuje magistrale usługowe Enterprise Service Bus (ESB) jako „rozwiązanie, które dostarcza funkcje podstawowe służące do powszechnego udostępniania… Czytaj dalej »

Oracle w Polu Liderów w trzech najnowszych Magicznych Kwadrantach dotyczących infrastruktury aplikacji

Najważniejsze fakty: Firma Oracle obsługuje ponad 85 tys. klientów korzystających z oprogramowania warstwy pośredniej, dzięki czemu znalazła się w Polu Liderów w każdym spośród trzech nowych raportów Magic Quadrant dotyczących infrastruktury aplikacji opublikowanych przez firmę Gartner.

Oracle oferuje nową wersję najpopularniejszego na świecie serwera aplikacji — Oracle WebLogic Server 10g Release 3

Redwood Shores, Kalifornia, 14 sierpnia 2008 r. — Wkrótce po ogłoszeniu 1 lipca 2008 r. strategii Oracle Fusion Middleware i planów integracji produktów BEA, Oracle wprowadza na rynek Oracle WebLogic Server 10g R3. Jest to jeden z pierwszych produktów, które łączą w sobie technologie Oracle Fusion Middleware i BEA Systems.