Przejdź do treści

OMAX

OMAX odpowiada na zapotrzebowanie przedsiębiorców

Można powiedzieć, że nowe maszyny do cięcia wodą amerykańskiej korporacji OMAX, to samodzielne, uniwersalne fabryki. Mogą sprostać każdemu zamówieniu w zakresie cięcia różnych materiałów i najbardziej wymyślnych kształtów. Większe obrysy stołów maszyn powodują, że te waterjety znajdą z pewnością zastosowanie w przemyśle ciężkim.

Czytaj dalej »OMAX odpowiada na zapotrzebowanie przedsiębiorców

Wybierając waterjeta sprawdź jak tnie materiał

– Wielu ludzi myśli, że stopień precyzji cięcia waterjetów można określić zmieniając dane w specyfikacji technicznej. Założenie takie prowadzi dalej do wniosku, że maszyny, które posiadają najdokładniej określony stół roboczy będą produkowały elementy z największą precyzją. Niestety okazuje się, że ani powyższe założenie ani wniosek nie są prawdziwe – mówi dr John Olsen, jeden z założycieli korporacji OMAX, światowego lidera w dziedzinie technologii cięcia wodą.

Czytaj dalej »Wybierając waterjeta sprawdź jak tnie materiał

OMAX standardowo pracuje dłużej

1000 godzin – tyle czasu bez przeglądu może pracować pompa korbowodowa EnduroMAX, w którą swoje maszyny do cięcie wodą wyposaża amerykańska korporacja OMAX. Teraz – co warto dodać, EnduroMAX znajduje się w standardowym wyposażeniu amerykańskich waterjetów. Co daje ta nowoczesna pompa korbowodowa? Przede wszystkim dłuższy okres pracy maszyny bez przeglądu i zdecydowanie większa szybkość samego cięcia.

Czytaj dalej »OMAX standardowo pracuje dłużej

Enduro MAX – technologiczny przełom OMAX

Szybciej i taniej. Tak można określić nową pompę Enduro MAX, którą do swoich waterjetów wprowadza właśnie amerykańska korporacja OMAX. Ta nowoczesna pompa korbowodowa to swoisty przełom technologiczny w działaniu urządzeń do cięcia wodą. Dzięki nowej pompie, waterjety OMAX zyskały niesamowitą przewagę nad konkurencją. Co ważne, technologia Enduro MAX jest już dostępna także w Polsce.

Czytaj dalej »Enduro MAX – technologiczny przełom OMAX