Przejdź do treści

Olivier Janiak

Sylwia Gliwa stylizowana na Marilyn Monroe na pokazie marki Perwoll podczas Warsaw Fashion Street

Tysiące widzów, wspaniała, słoneczna pogoda, oraz pełna blasku aktorka Sylwia Gliwa stylizowana na Marilyn Monroe. To zapamiętamy z Warsaw Fashion Street 2012, największego widowiska mody w Polsce, którego głównym partnerem już po raz trzeci była marka Perwoll.

Czytaj dalej »Sylwia Gliwa stylizowana na Marilyn Monroe na pokazie marki Perwoll podczas Warsaw Fashion Street

Młodzi zapraszają dojrzałość do sieci

Czy moglibyśmy dziś wysłać naszym mamom e-kartkę z życzeniami? Niestety, wiele z nich nie korzysta z komputera i Internetu, podczas gdy my nie wyobrażamy sobie bez niego życia. Dlaczego w sieci brakuje naszych bliskich? Edukacja międzypokoleniowa i przekazywanie umiejętności cyfrowych to idea nowej akcji UPC „e-Aktywacja: Wszystkie pokolenia w Internecie!”, którą wspierają Teresa Lipowska, absolwentka kursów Akademii e-Seniora oraz Olivier Janiak, prezenter, który na Facebooku dołączył do fanów profilu Akademii e-Seniora UPC. UPC Polska zachęca młodych ludzi do dzielenia się wiedzą ze starszym pokoleniem i zaprasza dojrzały głos do sieci.

Czytaj dalej »Młodzi zapraszają dojrzałość do sieci

Młodzi zapraszają dojrzałość do sieci

Czy moglibyśmy dziś wysłać naszym mamom e-kartkę z życzeniami? Niestety, wiele z nich nie korzysta z komputera i Internetu, podczas gdy my nie wyobrażamy sobie bez niego życia. Dlaczego w sieci brakuje naszych bliskich? Edukacja międzypokoleniowa i przekazywanie umiejętności cyfrowych to idea nowej akcji UPC „e-Aktywacja: Wszystkie pokolenia w Internecie!”, którą wspierają Teresa Lipowska, absolwentka kursów Akademii e-Seniora oraz Olivier Janiak, prezenter, który na Facebooku dołączył do fanów profilu Akademii e-Seniora UPC.

Czytaj dalej »Młodzi zapraszają dojrzałość do sieci

Już wkrótce rusza SOPHISTI TV

Na platformie SOPHISTI TV zobaczymy kilka programów , które prowadzone będą przez znane osoby. Celem stacji jest promocja mody , kultury, sztuki , filmu i muzyki oraz fotografii. Chcemy pokazywać to, co dla innych telewizji nie jest ważne. Tego typu programy w telewizji są emitowane po 23.00 lub wcale u nas będzie można je obejrzeć o każdej porze i w każdym miejscu.

Czytaj dalej »Już wkrótce rusza SOPHISTI TV

Blog Roku 2008

Znamy już zwycięzcę w konkursie Blog Roku 2008! W czwartek w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie organizowanym przez Onet.pl pod patronatem Blog.pl. Poznaliśmy zwycięzców w 10 kategoriach tematycznych, zdobywców wyróżnień głównych, nagrody internautów oraz wyróżnień specjalnych.
Czytaj dalej »Blog Roku 2008