OKNOPLAST

OKNOPLAST nagrodzony Diamentem Stolarki 2014

Okno Winergetic Premium Passive firmy OKNOPLAST zdobyło tytuł Diament Stolarki 2014 za najciekawszy design i najbardziej nowatorski projekt w kategorii okna PCW. Wyróżnienie to zostało przyznane w ramach konkursu Wzorniczego Diamenty Stolarki podczas Międzynarodowych Targów Budowlanych i Wnętrzarskich Warsaw Build 2014, które odbyły się w dniach 18-20 września br. w Warszawie.Czytaj więcej »OKNOPLAST nagrodzony Diamentem Stolarki 2014

OKNOPLAST Sp. z o.o. podaje w 100 % rzetelnie parametry okna

Badanie przeprowadzone przez Związek Pracodawców – Producentów Materiałów dla Budownictwa wraz z Instytutem Techniki Budowlanej na przełomie września i października 2011r. miało na celu sprawdzenie, czy okna PVC wybranych 13 producentów, w tym OKNOPLAST spełniają deklarowane przez nich parametry. Badanie potwierdziło, że OKNOPLAST podaje w 100 % rzetelnie parametry okna.

Czytaj więcej »OKNOPLAST Sp. z o.o. podaje w 100 % rzetelnie parametry okna

Jakość okien OKNOPLAST potwierdzona niezależnymi badaniami

Wymiana okien to duże przedsięwzięcie, ale korzyści z niego płynące najmocniej odczujemy właśnie zimą, ciesząc się ciepłym wnętrzem i niskimi rachunkami za ogrzewanie. Jednak jak pokazują testy przeprowadzone m.in. przez Instytut Techniki Budowlanej i Związek Pracodawców – Producentów Materiałów dla Budownictwa, jedynie niektórzy producenci stolarki dostarczają klientowi jakość, jaką obiecują. W najnowszym badaniu okno firmy OKNOPLAST, jako jedno z trzech, przeszło celująco test jakości, uzyskując w 100% wyniki zgodne z deklarowanymi wartościami. Łącznie zostały przebadane produkty trzynastu producentów.

Czytaj więcej »Jakość okien OKNOPLAST potwierdzona niezależnymi badaniami

Oknoplast ulubioną marką fachowców budowlanych

Oknoplast otrzymał tytuł Budowlanej Marki Roku 2010 w kategorii okna elewacyjne. Wyróżnienie zostało przyznane na podstawie badań przeprowadzonych wśród firm wykonawczych z całej Polski. O zdobyciu tytułu decydowało uzyskanie przez markę najwyższych ocen pod względem: jakości, relacji ceny do jakości oraz popularności wśród wykonawców.

Czytaj więcej »Oknoplast ulubioną marką fachowców budowlanych