Archiwa tagu: Obsessive

Pokaż swoją dziką stronę! Drapieżne propozycje Obsessive

Cętki królują na wybiegach od lat. Dlaczego? Są deseniem, który wyróżnia z tłumu i już z daleka potrafi przykuć uwagę innych. Pasują do każdego koloru oczu i włosów. Przy tworzeniu swoich projektów sięgają po nie producenci ubrań, torebek, butów i… bielizny. Faktura cętek pantery świetnie sprawdza się zarówno jako dodatek, jak i cały komplet.

Obsessive ulubioną marką internautów

Marka Obsessive cieszy się największą popularnością w polskich sklepach internetowych sprzedających bieliznę. Czołowa krajowa porównywarka cen – ceneo.pl – potwierdza rosnące zainteresowanie produktami Obsessive. Marka nie ma sobie równych, nie tylko w kategorii bielizny erotycznej.

Nowy sklep online z bielizną erotyczną

Na prezent, wspólne zmysłowe noce, inspirując pożądanie – bielizna erotyczna została stworzona właśnie po to. Marka, którą doceniają  Polacy właśnie w tej kategorii, to Obsessive. W tym roku ponownie otrzymała Złoty Laur Klienta 2009. Wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów, stworzono nowy sklep z bielizną erotyczną – obsessive24.pl

W styczniu nowe modele w kolekcjach „Let’s have fun”

Zabawa, tańce, hulanka, to wszystko przed nami. Sylwester i Karnawał to czas rozrywki, a często i imprez, na które biletem wstępu są fantazyjne ubiory. Szukamy, szyjemy, sklejamy, wypożyczamy, a może warto połączyć przyjemne z pożytecznym?  Wybrać komplet taki, który z powodzeniem w późniejszym czasie będzie można wykorzystać do erotycznych igraszek z partnerem.