Obsessive

O wolności na Facebooku, casus: erotyka

Media społecznościowe są narzędziem, które stawia branżę komunikacyjną, ale nie tylko – bo i całe nowoczesne społeczeństwo – przed nowymi wyzwaniami. Informacja przyspieszyła do poziomu, który nie do końca jesteśmy w stanie objąć rozumem. To na nowo pozwala zadawać pytania o etykę, bo w świecie dużej ilości informacji rzadziej analizujemy ich źródło. I filtr, przez który informacje do nas docierają. 

Czytaj więcej »O wolności na Facebooku, casus: erotyka

Pokaż swoją dziką stronę! Drapieżne propozycje Obsessive

Cętki królują na wybiegach od lat. Dlaczego? Są deseniem, który wyróżnia z tłumu i już z daleka potrafi przykuć uwagę innych. Pasują do każdego koloru oczu i włosów. Przy tworzeniu swoich projektów sięgają po nie producenci ubrań, torebek, butów i… bielizny. Faktura cętek pantery świetnie sprawdza się zarówno jako dodatek, jak i cały komplet.

Czytaj więcej »Pokaż swoją dziką stronę! Drapieżne propozycje Obsessive

Burj Dubaj zdobyty

Międzynarodowe targi bieliźniane Salon International de la Lingerie w Paryżu to największa tego typu impreza na globie. Co roku odwiedza ją kilkuset wystawców i ponad 20 tysięcy gości. W tym roku po raz pierwszy do tego grona dołączyło Obsessive i od razu zdobyło uznanie kontrahentów i klientów z całego świata!Czytaj więcej »Burj Dubaj zdobyty

W styczniu nowe modele w kolekcjach „Let’s have fun”

Zabawa, tańce, hulanka, to wszystko przed nami. Sylwester i Karnawał to czas rozrywki, a często i imprez, na które biletem wstępu są fantazyjne ubiory. Szukamy, szyjemy, sklejamy, wypożyczamy, a może warto połączyć przyjemne z pożytecznym?  Wybrać komplet taki, który z powodzeniem w późniejszym czasie będzie można wykorzystać do erotycznych igraszek z partnerem.
Czytaj więcej »W styczniu nowe modele w kolekcjach „Let’s have fun”