Przejdź do treści

O-I

Innowacyjne opakowania szklane marki O-I zyskują sławę dzięki zdobyciu prestiżowych nagród w branży projektowej

Szklane butelki o innowacyjnych kształtach są kluczem do wypromowania marek, zwrócenia uwagi klientów i zapoczątkowania nowych trendów. Dowodem na to są powszechnie nagradzane w ostatnim czasie szklane butelki autorstwa O-I, największego na świecie producenta opakowań szklanych.

Czytaj dalej »Innowacyjne opakowania szklane marki O-I zyskują sławę dzięki zdobyciu prestiżowych nagród w branży projektowej

O-I produkuje nową butelkę, aby zaprezentować nagradzaną polską wódkę Akademicką

Holenderski producent wyrobów alkoholowych Toorank Distilleries ogłosił rozszerzenie zasięgu swojej działalności o Stany Zjednoczone. Na premierę nagradzanej wódki Akademickiej na rynku amerykańskim firma O-I przygotowała specjalną butelkę z przyciągającym wzrok wytłoczeniem. „Szklane opakowanie pozwala nam zwrócić uwagę na jakość naszego wyrafinowanego produktu”, mówi Pascal Weijers, menedżer zakładu w firmie Toorank.

Czytaj dalej »O-I produkuje nową butelkę, aby zaprezentować nagradzaną polską wódkę Akademicką

O-I kontynuuje inwestycje w zrównoważony rozwój, czego przykładem jest piec nowej generacji w zakładzie w San Polo

Globalny producent opakowań szklanych, firma O-I, ujawniła swoją najnowszą inwestycję w bardziej ekologiczne technologie produkcyjne, poczynioną w zakładzie w San Polo, w pobliżu winnic Veneto we Włoszech. Nowy piec, uruchomiony 27 czerwca, sprawia, że szklane opakowania będą jeszcze bardziej przyjazne dla środowiska niż są już z natury.

Czytaj dalej »O-I kontynuuje inwestycje w zrównoważony rozwój, czego przykładem jest piec nowej generacji w zakładzie w San Polo

O-I zainaugurowało nowy piec i obiekt produkcyjny w fabryce w Barcelonie

O-I – wiodący na świecie producent opakowań szklanych zrealizował inwestycję o wartości 24 mln euro w fabrykę w Barcelonie. Do ulepszeń zrealizowanych w fabryce należy instalacja nowego pieca oraz nowej maszyny, która zwiększy produkcję katalońskiej fabryki o ponad 35%, co pozwoli firmie na utworzenie ok. 20 nowych miejsc pracy w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Czytaj dalej »O-I zainaugurowało nowy piec i obiekt produkcyjny w fabryce w Barcelonie