Archiwa tagu: Nuance Communications

Urządzenia mobilne zarządzane głosem – aplikacje Dragon Dictation i Dragon Search firmy Nuance już dostępne po polsku

Firma Nuance Communications, Inc. (NASDAQ: NUAN) poinformowała, że opracowane przez nią aplikacje Dragon Dictation i Dragon Search dla urządzeń opartych o system iOS tj. telefonu iPhone, odtwarzacza iPod Touch i tabletu iPad obsługujące język polski, debiutują właśnie w Polsce.

Nuance wzbogaca ofertę rozwiązań wykorzystujących biometrię głosową poprzez wprowadzenie na rynek narzędzi VocalPassword i FreeSpeech

Nuance Communications, Inc. (NASDAQ: NUAN) ogłosiła wprowadzenie na rynek wersji 7.0 narzędzi Nuance VocalPassword™ i Nuance FreeSpeech™, stanowiących podstawową technologię największych na świecie wdrożeń wykorzystujących biometrię głosową w bezpośrednich kontaktach z klientem.

Nowy model akustyczny dla języka polskiego ASR firmy Nuance Communications

Nuance Communications, Inc. (NASDAQ: NUAN) poinformowała o testowym uruchomieniu w Polsce usługi wykorzystującej nowatorską technologię rozpoznawania mowy. Firma AngelFund na spotkaniu Nuance Partner Update, które odbyło się dziś w Warszawie, zaprezentowała uruchomiony testowo „serwis prognozy pogody na żądanie”. Serwis pokazuje możliwości jakie daje wykorzystanie technologii ASR (automatic speech recognition) autorstwa Nuance Communications – światowego lidera… Czytaj dalej »

IVR nowej generacji – nowy model akustyczny dla języka polskiego ASR firmy Nuance Communications

Obsługa telefonicznego kontaktu z klientami w nowatorski sposób wykorzystuje technologię rozpoznawania i znaczeniowego przetwarzania mowy. Uruchomiono przykładowy serwis pogodowy. Nuance Communications, Inc. (NASDAQ: NUAN) poinformowała o testowym uruchomieniu w Polsce usługi wykorzystującej nowatorską technologię rozpoznawania mowy. Firma AngelFund na spotkaniu Nuance Partner Update, które odbyło się dziś w Warszawie, zaprezentowała uruchomiony testowo „serwis prognozy pogody… Czytaj dalej »