Przejdź do treści

Nowy Adres

Dom Kredytowy Notus w gronie najbardziej rozpoznawalnych doradców finansowych w Polsce

Dom Kredytowy Notus S.A., jeden z liderów na rynku doradztwa finansowego, zdobył trzecie miejsce w kategorii najbardziej rozpoznawalny doradca finansowy w Polsce rankingu „Mieszkaniowa Marka Roku 2011”. Badanie zostało zrealizowane przez niezależny instytut badawczy Millward Brown SMG/KRC na zlecenie firmy Nowy Adres S.A., twórcy rankingu. Przeprowadzono 1500 wywiadów z mieszkańcami 5 największych aglomeracji Polski: Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia i Trójmiasta (po 300 w każdej aglomeracji). Ranking powstał w oparciu o wyniki badania znajomości spontanicznej.Czytaj dalej »Dom Kredytowy Notus w gronie najbardziej rozpoznawalnych doradców finansowych w Polsce

Mieszkanie pod pantoflem

Inicjują starania o zakup mieszkania, zadają szczegółowe pytania deweloperom, zwracają uwagę na detale, dokładnie badają wszystkie aspekty inwestycji, i co najważniejsze mobilizują partnerów do podjęcia decyzji. Dziś rynkiem zakupu mieszkań rządzą kobiety. Potwierdzają to dane rynkowe i sami deweloperzy.

Czytaj dalej »Mieszkanie pod pantoflem

Fundacja Świętego Mikołaja z Nowym Adresem!

 

Fundacja Świętego Mikołaja – przygotowująca kampanie społeczne na rzecz rodzinnych domów dziecka oraz poprawy sytuacji matek na rynku pracy – pozyskała pierwszego partnera 5. edycji kampanii Grunt to rodzina! Jest to firma Nowy Adres, organizator ogólnopolskich targów mieszkaniowych. Partner będzie dystrybuował wśród swoich wystawców cegiełki, z których dochód zostanie przeznaczony na Fundusz Edukacyjny. Zebrane środki pozwolą na sfinansowanie przedsięwzięć edukacyjnych dla wychowanków rodzinnych domów dziecka.Czytaj dalej »Fundacja Świętego Mikołaja z Nowym Adresem!