Przejdź do treści

Nowoczesna firma

Wyższa użyteczność skuteczną receptą na sukces

Najwyższej klasy eksperci w obszarze e-biznesu wzięli udział w cyklicznym spotkaniu @rewolucja biznesu, które odbyło się 8 – 9 czerwca 2010 w Warszawie. Organizatorem Projektu, który odbył się już po raz piaty jest portal wiedzy dla biznesu – Nowoczesna Firma oraz Fundacja Obserwatorium Zarządzania. W czasie spotkania omawiano największe wyzwania jakie stoją przed polskimi przedsiębiorstwami prowadzącymi swoje działania w Internecie.

Czytaj dalej »Wyższa użyteczność skuteczną receptą na sukces

Jak wygrać na trudnym rynku?

15 marca 2010 r. w hotelu Mercure w Warszawie obył się Kongres Sprzedaż – spotkanie z praktykami i liderami zarządzania sprzedażą nastawione na wymianę doświadczeń. Organizatorem projektu jest portal wiedzy dla biznesu – Nowoczesna Firma. Kongresowi towarzyszyło hasło przewodnie „Wygrywanie na trudnym rynku”. Czytaj dalej »Jak wygrać na trudnym rynku?

PIAP patronuje Promo Gifts

Polska Izba Artykułów Promocyjnych (PIAP) objęła patronatem Promo Gifts – pierwsze w Polsce spotkanie b2b obejmujące ekspozycję firm z branży artykułów promocyjnych oraz szkolenia dla agencji reklamowych. Trzydniowa impreza odbędzie się w Warszawie od 8 do 10 września.

Czytaj dalej »PIAP patronuje Promo Gifts