NoweKosmetyki.pl

Rossmann ulubioną drogerią Polek

Rossmann i długo, długo nic… Jak wynika z badań przeprowadzonych przez społecznościowy portal NoweKosmetyki.pl, aż 60% Polek wskazuje sieć Rossmann jako swoją ulubioną drogerię. Nic dziwnego – sklepów pod tym szyldem przybywa niemal z każdym dniem i w każdym możliwym miejscu. Przyjrzyjmy się więc bliżej drogeryjnym preferencjom polskich internautek.

Czytaj więcej »Rossmann ulubioną drogerią Polek

Cellulit problemem ponad 90% Polek

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez społecznościowy portal NoweKosmetyki.pl, aż 91% Polek przyznaje się, że ma cellulit. Okazuje się również, że coraz częściej problem ten zauważają u siebie już nastolatki, a wiara w skuteczność kosmetyków antycellulitowych jest bardzo ograniczona. Przyjrzyjmy się zatem bliżej wynikom ankiety na temat tzw. pomarańczowej skórki.

Czytaj więcej »Cellulit problemem ponad 90% Polek

Rusza konkurs „Super Nowości Kosmetyczne 2010 – Nagroda Internautów”

Społecznościowy portal NoweKosmetyki.pl rozpoczął właśnie pierwszą edycję konkursu na najlepsze kosmetyki, jakie pojawiły się w polskich drogeriach w ubiegłym roku. Głosując w konkursie „Super Nowości Kosmetyczne 2010 – Nagroda Internautów” Polki mogą wybierać swoje typy spośród 54 produktów i linii produktowych, podzielonych na 9 kategorii. Ogłoszenie wyników na początku kwietnia.

Czytaj więcej »Rusza konkurs „Super Nowości Kosmetyczne 2010 – Nagroda Internautów”