Novotel

Novotel się zmienia. Odkryj go na nowo!

Sieć hoteli Novotel w Polsce zaplanowała w bieżącym roku szereg modernizacji w swoich obiektach. Novotel to marka, która od początku swego istnienia kładzie nacisk na nowoczesność i innowacyjność swojego produktu; polskie hotele w najbliższych miesiącach przejdą gruntowne modernizacje dostosowujące je do standardów i wymagań tej sieci. Planowane inwestycje zostały przygotowane także z myślą o przyjęciu gości na EURO 2012 i będą zakończone przed rozpoczęciem tej imprezy.

Czytaj dalej »Novotel się zmienia. Odkryj go na nowo!

„Latem temperatura wzrasta, ale ceny spadają”… tylko w hotelach Grupy Hotelowej Orbis

„Latem temperatura wzrasta, ale ceny spadają” to oryginalna akcja w hotelach Novotel, Mercure i Orbis Hotels w Polsce. Teraz w prawie 40 hotelach tych marek ceny spadają w przeciwieństwie do rosnących letnich temperatur. Letni urlop i wyjazdy wakacyjne w tych hotelach w Polsce są zdecydowanie tańsze – nawet do 40%. Akcja trwa przez dwa letnie miesiące, a rezerwacji należy dokonywać przez internet na accorhotels.com.

Czytaj dalej »„Latem temperatura wzrasta, ale ceny spadają”… tylko w hotelach Grupy Hotelowej Orbis

„Środowe okazje” – polowanie na weekend w hotelach w całej Europie

„Środowe okazje” to ekskluzywna promocja pobytów weekendowych w hotelach wybranych marek sieci Accor w całej Europie. Akcja jest skierowana tylko do członków AIClub – programu lojalnościowego Accor. Wyrafinowana forma promocji – w każdą środę – zaledwie przez 24 godziny można „upolować” wyjątkową okazję – najbliższy weekend w wybranych hotelach marki Pullman, MGallery, SuiteNovotel, Novotel, Mercure, Orbis Hotels i ibis za 50% ceny! Oferta ważna jest tylko w daną środę – w następnym tygodniu są do zdobycia już inne lokalizacje z europejskiej listy  prawie 1000 hoteli. Forma interaktywnej zabawy, jasne zasady, zmieniający się wybór, instynkt łowiecki, duch rywalizacji oraz atrakcyjne hotele za pół ceny w całej Europie – to wyróżnia „Środowe okazje” i stymuluje zainteresowanie potencjalnych gości.

Czytaj dalej »„Środowe okazje” – polowanie na weekend w hotelach w całej Europie

Family&Novotel – „odjazdowa” kampania promuje program dla rodzin z dziećmi w hotelach Novotel

Hotele Novotel intensywnie promują „odjazdowe” wakacje dla rodzin z dziećmi. Kampania programu Family&Novotel „wystartowała”. W sezonie letnim 2011 program ten jest szczególnie bogaty w atrakcje i niespodzianki dla najmłodszych związanych z bohaterami najnowszej produkcji studia Disney / Pixar „Auta2”.

Czytaj dalej »Family&Novotel – „odjazdowa” kampania promuje program dla rodzin z dziećmi w hotelach Novotel

Lato z Family&Novotel – odjazdowe wakacje dla rodzin z dziećmi

Udane wakacje z dziećmi to prawdziwe wyzwanie. Tym bardziej, że najmłodsi turyści są bardzo wymagający – zwłaszcza jeżeli chodzi o atrakcje. Co więc zrobić, by nie usłyszeć od naszych pociech „nudzę się….”? Optymalnym rozwiązaniem na udany rodzinny urlop, czy też weekendową wycieczkę jest wyjazd do jednego z 11 hoteli Novotel w Polsce, które proponują specjalny, bogaty program Family&Novotel. Docenią go nie tylko dzieci, na które teraz czeka mnóstwo niespodzianek związanych z bohaterami najnowszej produkcji studia Disney / Pixar „Auta 2”, ale i rodzice – ponieważ pobyty i śniadania dla najmłodszych są bezpłatne.Czytaj dalej »Lato z Family&Novotel – odjazdowe wakacje dla rodzin z dziećmi

W Krakowie będzie można kupić mieszkanie na aukcji

Nawet o 25% niższe od cen ofertowych będą ceny wywoławcze na pierwszej krakowskiej Aukcji Nieruchomości, która odbędzie się 16 maja w hotelu Novotel Kraków Centrum. Na aukcji będzie można licytować ponad dwadzieścia lokali: mieszkania z rynku pierwotnego, wtórnego, a także lokale użytkowe. Cena za m2 wyniesie nawet 5 500 zł.

Czytaj dalej »W Krakowie będzie można kupić mieszkanie na aukcji

„Letnia sensacja” – wakacyjna akcja Grupy Hotelowej Orbis

„Letnia sensacja” – pod takim hasłem Grupa Hotelowa Orbis rozpoczyna akcję wakacyjną. Firma zaoferuje aż 150 000 pokoi w lipcu i sierpniu w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Będzie je można zarezerwować tylko przez cztery dni – od 26 do 29 czerwca i tylko przez Internet.  To pierwsza akcja na taką skalę w branży hotelowej w Polsce.Czytaj dalej »„Letnia sensacja” – wakacyjna akcja Grupy Hotelowej Orbis