Novem

Novinet z danymi od Lucini & Lucini Communications

Sieć reklamy display Novinet, należąca do spółki Novem, rozpoczęła współpracę z Lucini & Lucini Communications. W ramach zawartej umowy międzynarodowy wydawca portali tematycznych udostępni Novinet zanonimizowane dane swoich zarejestrowanych użytkowników. Dzięki temu Novinet zaoferuje reklamodawcom emisje kampanii reklamowych do precyzyjnie zdefiniowanych segmentów użytkowników.

Czytaj dalej »Novinet z danymi od Lucini & Lucini Communications

Internet Poland 2011 Conference & Expo

Internet Poland Conference&Expo to największe wydarzenie w polskiej branży internetowej. W czasie trwania eventu poza Forum IAB i galą Mixx-Awards będą miały miejsce również targi prezentujące najnowsze rozwiązania w sektorze interaktywnym. Na ponad 5000 metrów kwadratowych zaprezentują się dostawcy usług oraz rozwiązań specjalizujących się w brand advertisingu, e-mail marketingu, aktywnościach social media, mobile marketingu, advergamingu, a także agencje kreatywne i reklamowe oraz  domy mediowe.

Czytaj dalej »Internet Poland 2011 Conference & Expo

Program prowizyjny od Novem

Novem wprowadza do oferty dedykowany program prowizyjny. Jego uczestnicy mają możliwość zarobienia pieniędzy na polecaniu produktów i usług w rozmowie ze znajomymi, za pośrednictwem e-maila, komunikatorów internetowych, profilu na Facebooku, czy na swojej stronie WWW. Akcję w całości realizuje Novem.

Czytaj dalej »Program prowizyjny od Novem