Archiwa tagu: Novem

Novinet z danymi od Lucini & Lucini Communications

Sieć reklamy display Novinet, należąca do spółki Novem, rozpoczęła współpracę z Lucini & Lucini Communications. W ramach zawartej umowy międzynarodowy wydawca portali tematycznych udostępni Novinet zanonimizowane dane swoich zarejestrowanych użytkowników. Dzięki temu Novinet zaoferuje reklamodawcom emisje kampanii reklamowych do precyzyjnie zdefiniowanych segmentów użytkowników.

Nowa usługa Novem – program partnerski call center

Firma Novem rozszerzyła ofertę o nową usługę – program partnerski rozliczany za sprzedaż w call center. Oprócz kampanii reklamowych w modelu efektywnościowym w internecie, Novem oferuje teraz reklamodawcom kompleksową obsługę w zakresie pozyskania klienta w sieci, zakończoną zakupem produktu.

Program prowizyjny od Novem

Novem wprowadza do oferty dedykowany program prowizyjny. Jego uczestnicy mają możliwość zarobienia pieniędzy na polecaniu produktów i usług w rozmowie ze znajomymi, za pośrednictwem e-maila, komunikatorów internetowych, profilu na Facebooku, czy na swojej stronie WWW. Akcję w całości realizuje Novem.

Novem z kampanią Aviva

W sieci wystartowała kampania reklamowa w modelu efektywnościowym, realizowana przez firmę Novem dla marki Aviva. Celem programu jest promocja ubezpieczenia podróżnego Aviva, przydatnego każdemu, kto aktywnie spędza zimę.

Novem dla kampanii społecznej „Koniec z głodem”

15 października rozpoczęła się kampania reklamowa realizowana przez Novem, wspierająca program społeczny „Koniec z głodem”, organizowany przez firmę Unilever we współpracy z Federacją Polskich Banków Żywności i organizacją studencką CEMS. Celem działań Novem jest promowanie w sieci serwisu www.konieczglodem.pl.

Novem realizuje kampanię dla Play

Firma Novem wygrała przetarg na kompleksową obsługę programu partnerskiego Play. Celem jest pozyskanie przez operatora nowych klientów za pośrednictwem działań reklamowych w internecie, rozliczanych w modelu „tylko za efekt”. Kampania rozpoczęła się w październiku i będzie prowadzona przez 12 miesięcy.