Archiwa tagu: Novell Groupwise

Premiera Novell Conferencing w modelu SaaS

Novell uzupełnia rodzinę oprogramowania wspomagającego pracę grupową o narzędzie do organizowania spotkań w Internecie.   Novell poinformował o udostępnieniu hostowanej wersji oprogramowania Novell Conferencing (www.novell.com/products/conferencing). Dzięki niemu użytkownicy za pomocą przeglądarki internetowej mogą uczestniczyć w wirtualnych spotkaniach, pokazach, czy seminariach internetowych. Z kolei organizacje, które skorzystają z tej technologii do obsługi konferencji webowych, znacznie ograniczą koszty… Czytaj dalej »

Darmowe licencje i podręcznik o systemie Novell GroupWise

Użytkownicy mogą zmienić posiadane systemy pocztowe na Novell GroupWise bez opłat za licencje. Novell poinformował o udostępnieniu książki „GroupWise Powerguide” w polskiej wersji językowej oraz nieodpłatnym przekazaniu użytkownikom domowym (jako freeware w ramach projektu GroupWise@Home, zobacz: www.mygwmail.net) oprogramowania klienta pocztowego systemu GroupWise.

Bank Spółdzielczy w Kielcach wybiera linuksowy system wspomagania pracy grupowej

Bank Spółdzielczy w Kielcach i 36 podlegających mu jednostek wybrało zestaw oprogramowania Novell Open Workgroup Suite wspomagającego pracę w sieci i obsługę elektronicznej wymiany informacji. Z biznesowego punktu widzenia kluczową dla banku aplikacją jest system pracy grupowej Novell GroupWise będący składnikiem zestawu.