Przejdź do treści

NordGlass

1 NordGlass

Sześćdziesiąty serwis firmy NordGlass w Polsce ruszył w Warszawie

nordglassDo rozrastającej się stale sieci punktów jednego z europejskich liderów naprawy i wymiany szyb samochodowych – firmy NordGlass – 27 września 2013 roku dołączył serwis w Warszawie, mieszczący się przy ul. Bajana 2. Jest to już sześćdziesiąta filia firmy NordGlass w Polsce i zarazem siódmy punkt serwisowy NordGlass, który funkcjonować będzie na terenie stolicy. Naprawa szyb czołowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii oraz wymiana szyb w samochodach osobowych, dostawczych i pojazdach specjalnych to tylko niektóre usługi dostępne w jubileuszowej, sześćdziesiątej placówce firmy NordGlass.

Czytaj dalej »Sześćdziesiąty serwis firmy NordGlass w Polsce ruszył w Warszawie

2 NordGlass

Firma NordGlass poszukuje franczyzobiorców w 13 województwach

nordglassFirma NordGlass, właściciel największej ogólnopolskiej sieci serwisów wymiany i naprawy szyb samochodowych, sukcesywnie powiększa grono franczyzobiorców. Potentat rynku motoryzacyjnego planuje dalszą ekspansję sieci w kolejnych miastach w Polsce w aż 13 województwach. Firma otwarta jest na współpracę z przedsiębiorcami między innymi z regionu zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, warmińsko-mazurskiego, śląskiego, mazurskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, opolskiego, mazowieckiego, małopolskiego, łódzkiego, lubelskiego oraz dolnośląskiego, którzy szukają pomysłu na intratny biznes.

Czytaj dalej »Firma NordGlass poszukuje franczyzobiorców w 13 województwach

3 NordGlass

Franczyza z NordGlass – sposób na pewny biznes

nordglassAtrakcyjność systemu franczyzowego w branży motoryzacyjnej z roku na rok systematycznie wzrasta. Korzyści, jakie niesie za sobą ten coraz bardziej popularny, również w Polsce, model biznesowy skłaniają kolejnych inwestorów, do tego, by przystąpić do istniejących już renomowanych sieci. Niekwestionowany lider w zakresie wymiany i naprawy szyb samochodowych, firma NordGlass, oferuje ambitnym przedsiębiorcom nie tylko sprawdzony model zarządzania przedsiębiorstwem, ale i innowacyjne zaplecze techniczne, systemy dostaw i dedykowane szkolenia techniczne i handlowe prowadzone przez profesjonalnych trenerów. Stabilna i rozwojowa inwestycja we współpracy z uznaną marką NordGlass to sposób na pewny biznes.

Czytaj dalej »Franczyza z NordGlass – sposób na pewny biznes

Pierwszy serwis firmy NordGlass w Tarnowie już otwarty

28 lutego 2013 roku w Tarnowie został otwarty pierwszy serwis największej polskiej sieci serwisów szyb samochodowych w Polsce – firmy NordGlass. Nowy serwis NordGlass w Tarnowie oferuje naprawę i wymianę uszkodzonej szyby, usługę  hydrofobizacji, a także wymianę wycieraczek. Serwis świadczy usługi dla szyb w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych praktycznie wszystkich marek, modeli i roczników.

Czytaj dalej »Pierwszy serwis firmy NordGlass w Tarnowie już otwarty

NordGlass – nowe oblicze szyby

Produkty NordGlass są częścią oferty sieci AUTOGLASS JAAN – znanych polskim kierowcom punktów świadczących usługi w zakresie wymiany, naprawy i serwisu szyb samochodowych. Brand ten, istniejący na rynku już od pewnego czasu, oferuje najwyższej jakości produkty, które są komplementarne z usługami serwisowymi doświadczonej i profesjonalnej sieci AUTOGLASS JAAN, posiadającej silną pozycję na rynku. Czytaj dalej »NordGlass – nowe oblicze szyby